Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Vízner

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Přeji vše nejlepší, jednomu z mých oblíbených herců :))
  • Sympatak

    Milý Pane Víznere
    Vyděla jsem všechny díla VKV,kde jste hral,i jiný filmi jste muj fanda,rada bych si svama dala sklenku červeného vína ,dozvěděla jsem se že mate chatu v Řemešíně v okresu Plzen - sever,jestli by to bylo možné jinak Vám Přeju hodně hereckého štestía pohodu v rodině Z pozdravem Mirka.
    • Re: Sympatak

      Paní,co ten pravopis.Prosím Vás,zda Vám mohu poradit,než něco někam napíšete,nechte si to raději překontrolovat někým,kdo ovládá gramatiku lépe než Vy.Nechci Vás zesměšňovat,ale tady v tomto textu co jste napsala,co věta to hrubka a ne jedna. Já Vám to opravím zde.

      Milý pane Víznere
      Viděla jsem všechny díly VKV,kde jste hrál i jiné filmy.Jsem Váš fanda,ráda bych si s Vámi dala sklenku červeného vína ,dozvěděla jsem se že máte chatu v Řemešíně v okresu Plzeň - sever,jestli by to bylo možné,jinak Vám přeji hodně hereckého štěstí a pohodu v rodině Z pozdravem Mirka. (Místo jsem Váš fanda můžete napsat i jste můj favorit). *13*
      • Re: Re: Sympatak

        Milý Sympaťáku, ani u vás není čeština příliš silnou stránkou *1* . Za kde jste hrál a dozvěděla jsem se patří čárka, a Z podravem má být S (kým, čím). Jo a po čásce se v textu dělá mezera...
        • Re: Re: Re: Sympatak

          Taky píšu jako trotl, jak na to tak koukám *1* . Má být s pozdravem a ne čásce, ale čárce *10*
  • bratr

    Oldo,co je s tvým bratrem,který hodně hrál v 60letech.Dík
    • Re: bratr

      Na vaši otázku mohu odpovědět sám. Ozvěte se chcete-li. J.V.
  • Ahoj Oldo, pamatuješ se ještě na doby, kdy jsi hrával házenou ve Spartě? Pamatuješ si na svého trenéra?
  • Fakt dobrej herec

    Nedávno jsem byla v divadle ABC na představení CIZINEC,kde hrál Oldřich hlavní roli.Jeho herecký výkon byl vážně neuvěřitelný a obdivuhodný!!!
    • kennedy

      Re: Fakt dobrej herec

      Tak na tom jsem byla dneska,bylo to NAPROSTO ÚŽASNÝ. Snad nejlepší komedie co jsem zatím viděla *1*
  • kdo jsme

    Zbožňuji jeho herecký výkon ve hře Cizinec.Vyhlíží jako příjemný člověk avšak skušenosti některých mích příbuzných jsou proti.Nemůžu to pohužel posoudit sama,ale to co jsem viděla mi postačilo abych věděla,že je to výborný herec a doufám že i člověk.
  • Římské noc

    Dobrý večer, pane Víznere. Viděla jsem s Vámi (nejenom) Římské noci a byl to úžasný výkon, jak Váš, tak paní Stašové. Děkuji za velice příjemný zážitek.
  • sympatický herec,utkvěl mě v paměti Saturnin kterého Vízner zahrál skvěle.

  • Všechno nejlepší,hodně štěstí a zdraví *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit