Přejít na výpis diskuzí

Nikki Reed

OSOBNOST 31.12.2006 
267 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • darkdragonfly

    Citát od NIkki

    " Myslela jsem,že film Třináctka by se mohl týkat některých dívek, že by se po celém světě asi nějaké našly... Ale netušila jsem, že dívky co sedí vedle mě si prošly tím samým jako já."

    Nikki Reed
    (myslím, že to řekla moc hezky *1* *15* *1* *15* )
  • GoOd

    Pěkná slečena.. Dobrá herečka.. Fandím jí=0)
  • gabriellavanessa

    nikki

    Je to dobrá herečka!
  • adysek.avril

    suprováá

    Nikki je vážně best!!!....mám jí moooc moooc ráááda a je hezoučkáá :)))) *14* *14* *14*
    • nelmo002

      Re: suprováá

      Jo to je mooc hezká....a taky talentovaná ....jako Rosalie ve stmívání je sice trochu povrchní ale ta její minulost:((( ...Nikki je vážně super herečka :) *14*
      • Re: Re: suprováá

        JJ Nikki je fakt uzasna herecka a naprosto dokonala!!:-) *14*
      • nikki.rosalie

        Re: Re: suprováá

        Tyjo konečně sem někdo napsal *15* *15* *3* ....Néé jo pravda Rose je chudinka....Jojo....No já se mám super *15* *15* *15* ......
        • nelmo

          Re: Re: Re: suprováá

          Ahoj holky jojo Rosy je chudinka tojo :)))....ale stejně je njlepšíí s Emmettem .)) *7* *14* *14* *14* *14*
          • nikki.rosalie

            Re: Re: Re: Re: suprováá

            Jéé ahoj Nelíí :) ...Jo souhlas a u Cullenů sou nejlepšíí a nejhezčí pár podle mě teda aspon :DDD *14*
            • tojo podle mě taky je prostě nej *14* *14* *14* *14*
    • nelmo

      Re: suprováá

      Jo souhlas....A ve třináctce...Wow byla fakt suprová a dobře to zahrála a ve stmívání....taky goood :))) *14*
      • adysek.avril

        Re: Re: suprováá

        To jo no!!!......A s Kellanem by byli super pár a někde sem četla že oni spolu chodí/nebo možná chodili je to pravda?? *7* *7*
        • nikki.rosalie

          Re: Re: Re: suprováá

          To nevim....taky sem to všude hledala ale někde nic :( ....Jo ale byli by kráásnej páár....a jak se máte holky?? *14*
          • nelmo002

            Re: Re: Re: Re: suprováá

            :D Já se mám fajnově a ty??? *14*
  • Božská Nikki

    Není zde vzpomenut film "Úkladná vražda"kde Nikki hraje po boku Aleca Baldvina a vzládá svou roli s bravůrou sobě vlastní...
  • nik011

    stop

    tyvl to sem musi kazdej psat at mu nekdo hlasne ste s tim trapny a nikomu nehlasnu,jedine kdyz mi to napise na muj profil bye
    • Re: stop

      *15* *15* *15* *15*
    • nik011

      Re: stop

      hlavne mysak.kol!
  • nikki.rosalie

    konečněě

    Konečně už se tu ty fotky zobrazily :)) *14*
    • nelmo002

      Re: konečněě

      Jo to jo a všude jí to hrozně sluší.....Tam Nikkince všude :)) *14* *14* I LOVE NIKKI!!! *14*
      • nelmo

        Re: Re: konečněě

        To jo to je paravda :)) *14* Jj i LOVE NIKKI!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15*
  • Ona nehrala v Upírskych denníkoch!!!
    • Neznamená že když Ian jo že to tu má mít.
    • Presne!!!
      • Ale její přítel ANO! Čtěte!
        • No a?Ale ona ne a nemá to tu v tom případě mít *16* *16* *16* *16* *7* *7* *7* *7* *7*
  • lucishka111

    Páni

    Vůbec bych jí nepoznala. Ve Stmívání jako Rose vypadá úpně jinak.. tomu se prostě říká zlaté ručičky maskérů.. *3*
    • darkdragonfly

      Re: Páni

      ted nevim jestli myslíš jako že v normálu vypadá blbě *1*
  • K Ianovi se dle mě hodí, mají společné zájmy, společnou vizi budoucnosti, oba si už něčím prošli.
    Uražíte ženskou kterou neznáte, to jste tak znudění svým životem?. Ian a Nina nejsou Damon a Elena, mají právo si vést život po svém a nějaké přaštěné fanynky jim do toho určitě kecat nebudou. Nechtěj být spolu, smiřte se s tím. Ian musí být ze svých fanoušků opravdu nadšený. Co je lepšího, než banda nactiletých holek, co znají vztah leda tak z Esmaraldy, uráží jeho nastávající a tvrdí o něm, že je blbej, když se rozešel s Ninou, přitom rozchod byl vzájemný. 
    Na to, kecat 36letému chlápkovi do života jste moc málé dámy.
    Ian Nikki miluje, ona miluje jeho, tak o co go? A že vám není sympatická, jemu může být jedno.:D
    • Moc hezky napsáno, určitě souhlasím *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit