Přejít na výpis diskuzí

Nicole Vaidišová

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fandim

    Ahoj , jsi supr tenistka moc ti fandim a preji moc uspech, jak v kariere osobni tak reprezentacni *4*
  • My site

    navštivte můj web http://www.nicolevaidisova.wz.cz :)
  • Nicol v TV

    Dnes Nicol na čt1 u Jana Krause,v pořadu uvolněte se prosím,ve 21:55.
  • ostuda

    Bohužel musím konstatovat, že je velkou ostudou českého tenisu rozhodnutí Nicole Vaidišové nereprezentovat. Argumentace tím, že se musí soustředit na svůj žebříčkový postup, je opravdu směšná. Kolikrát za rok hraje v národním týmu? Dvakrát nebo třiktát? To může něco ovlivnit? Je to příznačné pro celou mladou tenisovou generaci a pro českou společnost obecně. *7*
  • vsem

    Ja myslim, ze nicole dela to co je spravné!
    Ona sama vi co ma delat a co je pro ni nejlepsi! Ja ji verim a prejuji co nejvice uspechu!!!! *4* *4* *3*
  • hmmm.....

    jsen viděl naši Nikolku teďkonc na tom davisově poháru jak povzbuzovala koňe a už ani vzhedově neni co bejvala. nevim co s ní ten pyskoř vyvádí ale vypadá hrozně strhaně jako by jí bylo nějakejch 30 a ne dvacet nebo kolik že ji to je
    • torabora

      Re: hmmm.....

      na kurtu už nebude,bude pouze fandit v hledišti !! *15*
  • Nicole se prý vrací na kurty.. *2*
  • Pani Nikol,moc a moc a moc vám přeju,aby se vám ten nvrat do tenisového kolotoče podařil,držím vám palce,snad vám zdraví vydrží.Ladik
  • *1*
  • NIKOLKO PRO TEBE

    AHOJ JEN JSEM CHTELA RICT ZE TE MAM VSUDE NA SESITECH ....A JESTE JSEM TE CHTELA POPROSIT ABY JSI SI UDELALA V CECHACH AUTOGRAMIADU!!!!MOC TE PROSIM *4*
    • Re: NIKOLKO PRO TEBE

      jasne to mas pravdu taky bych chtel nikolu nekdyx videt je tak krasna!!!!a autogramiadu bych tu chtel taky!!!!
      *14* *7* *7* *7* *7* *7* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit