Přejít na výpis diskuzí

Nick Jonas

OSOBNOST 10.12.2007 
784 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    :-*

    NickoušeQ je prostě nejlepší ... a v CR2 ho úplně žerůůů... *1* Potom Joe je též moc fajn a hezký, ale Kevin jakoo mě se moc nelíbí ale je super *1* Ale Nickoušek je néééj ... yeahhh... *14*
  • kate.szv

    Cukrovka

    Bohužel vím, jaké to bylo pro Nicka, když mu ve 13ti letech zjistili cukrovku :((... Já mám cukrovku skoro 4měsíce.. Taky mi bylo 13 let. Bylo to ze začátku těžké, ale potom, když jsem zjistila, kolik milionu lidí trpí tímto typem 1., hned to bylo jednodužší :) Řekla jsem si "Nejsem v tom sama" :) Docela mě štve že nebydlím v USA :) Rády bych chodila na ty jeho srazy :) Jak nosí Nick ten náhrdelník, chtěla jsem si ho objednat na jeho internetovým webu, ale jsou pouze pro USA a Kanadu :(( Jinak.. jestli chcete něco vědět o ckurovce tak mi napište do zpráv :) Budu ráda :-* <3
    • Re: Cukrovka

      Já sice cukrovku nemám ale naprosto to chápu a myslím, že cukrovka vám neomezí život na tolik, aby jste si ho pořádně užili... Nick si život užívá naplno... Také jsme chtěla ten náhrdelník, protože je to to, co o něm vypovídá, že se za to nestydí! *3*
      • kate.szv

        Re: Re: Cukrovka

        Jj život je stejně kvalitní jako u lidí kteří nemají cukrovku :) O ten náhrdelník budu bojovat :D
        • Re: Re: Re: Cukrovka

          Mohu se zeptat kolik ti je let? Moc ráda bych si stebou někdy popovídala třeba na fb nebo icq a odkud jsi? :)
          • Je mi 14 :) Jestli budeš chtít hodit pokec, tak mi napiš a já ti dám třeba FB
        • Re: Re: Re: Cukrovka

          Naprosto tě chápu, kdyby si to nějak zvládla určitě mi dej vědět, budu moc ráda!
  • selly-libu

    Nick Jonas...

    On je úžasnej nejhezčí z Jonasů .... On ne prostě bombovej klučina ... je dokonalej ...=) *4*
  • nelmo

    ..narozky...

    všechno néééééj k 17.narozkááááám......tvoje velkáá fanynka *14* *14* *14* *14* *14*
  • nick jonas

    NICK JE TAK HUSTEJ!!!Nejhezčí kluk na světě. *14* *14*
  • nick a miley a selena

    omlouvam se za chybu...7 things
  • luida

    Les Miserables

    Slyšeli a viděli jste už Nicka v Les Miz.??? Je tam naprosto úžasnej, má úplně jiný hlas ani bych ho nepoznala *1* Mrkněte na youtube, stojí to za to. A když Eponine umírala a on tam byl a zpíval s ní, tak jsem brečela jak želva *1*
    • u.z.l.i.n.k.a

      Re: Les Miserables

      můžeš prosím odkaz?? díky *3*
  • pavlusqa

    Myspace

    jj a ješte pokud chcete myspace na Nicka tak si zajdete na www.selenagomezweb.blog.cz Nick odepisuje *1*
    • Re: Myspace

      POSLIš ja sem to skoušela ale nevim to tam najít pls odepis mi jak dik *9*
      • pavlusqa

        Re: Re: Myspace

        tady to je http://www.myspace.com/443252603
        • Re: Re: Re: Myspace

          a je to vubec ono??ja nwm *7* *9* a ty si snim pises??a rozumi ti??sry ae moc tomu neverim *9* *8*
        • Re: Re: Re: Myspace

          pls.... napis mi to
        • Re: Re: Re: Myspace

          A jak mu tam mam napsat jako kde ? ja to nemuzu najit
  • danca13

    Super zpěvák

    Nick je prostě úžasný. Z Jonasů ho mám nejraději. Umí skvěle zpívat a navíc hraje na kytaru, piano a bicí. V Camp Rocku 2 jsem jenom valila oči. Prostě: Podle mě je to nejlepší zpěvák a doufám, že jeho kariéra teprve začíná. Přeji hdně úspěchů *3* *3* *3* *4* *4*
  • jonasbrothersnick

    Nicíííííííííík

    já miluju Nicka je krásne ne ze skupiny The Jonas Brothers *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit