Přejít na výpis diskuzí

Nick Jonas

OSOBNOST 10.12.2007 
784 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i love you *14* *14* *14* *14* *14*
  • je to skvělý herec *4*
  • hello nick please arrive to czech republic *9*
  • on si ho dal vyrobiť a ma na nom napisane, že je diabetik, aby ak sa mu niečo stane lekari vedeli, že je diabetik a prisposobili tomu liečbu (ak napr. nebude schopný hovoriť.) Akle vyrobiť si ho dať mžeš :D
  • Tess to zní jako bys byla ráda, jako by jsi mu to přála. Zamysly se nad tím co píšeš, žít s cukrovkou není jednoduchý. *16* *10*
  • oprava chtela jsem na psat "zamysli"
  • tess to zní jako bys byla ráda a jako by jsi mu to přála zamisli se nad tím co píšeš žít s cukrovkou není jednoduchý *16* *10*
  • Nick je tak sladky rostomily a hlavne je nejhezci kluk kteryho sem kdy videla. kdyz jsem ho videla poprvi na jetixu tak jsem si rikala ze je hezkej ale ze se mi tolik nelibi ale pak sla cesko slovenska superstar a tam byl smajda *14* ale jak superstar skoncila tak sem porad ale porad ny nika vzpominala a zacal se mi libit a libi se mi do ted a je to muj nejoblibenejsi herec kytarysta zpevak a bubenik nasvete I <3 YOU nick *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ten řetízk se podle mě nedá koupit protože v jednom rozhovoru říkal že si ho dal vyrobit (takže je to originál)ale myslím si že je to škoda chtěla by jsem ho *15* a teď nevím co napsat protože jste všechno napsaly vy ..takže mě nic jiného nezbývá a opičit se ... je užasný ,roztomilý,slaďoučký *14* *14* *14* *14*
  • Podle mě pro něj není Nicole zase tak stará jsou to jen dva roky myslím si že taková Delta které je 26 je pro něj stará a navíc je to Nickův život takže si může chodit s kým chce hlavně když je s tou dotyčnou šťastný!!!
  • nicole je pre nicka stara!!! *10*
  • Happy Brzday nick jonas *14*
  • Všechno nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepší Nicku,ať si pořád stejně úžasnej,krásnej,suprovej zpěvák a všechno ostatní! :** *14*
  • vše nejlepší
  • Všechno nejlepší Nicu
  • dra
    všechno nej nej nejlepšííííí :-)
  • Happy B-day *14*
  • Je mi 14 :) Jestli budeš chtít hodit pokec, tak mi napiš a já ti dám třeba FB
  • O tom, že má Nick cukrovku se ví hodně dlouho ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit