Přejít na výpis diskuzí

Nena

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hi Nena Fans!

    Náááádhera!
    Konečně má moje milovaná Nena FK v Česku!
    Dospíval jsem v 80. letech v česko/rakouském pohraničí. Nejposlouchanější stanicí tehdy bylo rakouské Ö3. A tam jsem ji poprvé slyšel (Nur Geträumt, Leuchturm). Poté i viděl v rakouské televizi (Die Grossen Zehn). Od té doby jsem do ní zamilovaný! A moc! Porozumí mí někdo v dnešní době?
  • koncerty

    A kde bych našel koncerty? Drážďany bych dal.
  • BOHYNE

    Je to bohyne,skvela zpevacka,super clovek,posloucham jeji pisnicky uz prez 25 let,je to osud,muj idol na cely zivot,zboznuji ji,byt na jeji koncerte a pak uz muzu umrit.
    • Re: BOHYNE

      99 vzdušných balónů *14*
      • Re: Re: BOHYNE

        Nafukovacich balonku... Ale jinak ji mam taky rad...
  • narodeniny

    Nena-vyborna spevacka...Vy,ktori ste na jej koncertoch boli-urcite mate zazitok na cely zivot...Prajem jej vsetko najlepsie k narodeninam! *4*
  • Nena je vyborna spevacka snad lepsi nez shakira.
  • Plně chápu

    Zdarec vandaag i ostatní. 80-tý léta bez ní si nedovedu představit. A kolikrát mi tenkrát luftbalons hrálo dokola.... *3*
  • překlady písní

    pokud posloucháte Nenu tak jako já, ale chybí vám překlady jejich songů, tak koukněte na http://www.ujdeto.cz/lyrics/
    Nena 4ever *3*
  • Zdravím prosím vás pořadí mi někdo kde koupit triko s Nenou děkuji
  • nepostup
    • Re:

      JEŠTĚ PŘED 3 ROKY JSEM ZNAL JEN 99LUFTBALLONS. PAK JSEM SI PŮJČIL BEST
      OF A ÚPLNĚ MNE TO OHROMILO.TED UŽ SE TŘI ROKY UČÍM NJ, JEZDÍM OBČAS NA BURZY V
      NĚMECKU ATD. NENA MI ZMĚNILA ŽIVOT!!!
  • Nena

    Co říc o tedle spěvačce? Jen to že pro mě je hvězda.ikdyž Pro mnohé zapomenuta ale pro mě jen jedna NENA *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit