Přejít na výpis diskuzí

Mischa Barton

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Detaily

    Mischa prý nazpívala písničku "Love" do nějakého hororu. Viděla jsem to na jednejch webovkách o Mischě, kde byl výtisk z britského časopisu. Navíc kamarádí s šestnáckou Andreou Bowen (Zoufalé manželky) a podporuje s ní stávku scénáristů! Také v časopisu Plos bylo, že Mischa plánuje nový filmík s nějakým rodiným kamarádem! Prosím zjistěte mi víc, kdyžtak mejlík! *3* *3* *3* *3* *3*
  • ujouzu

    mischa je goooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooood *4* *4* *4*
  • Mischa

    Mischa je dobrá,ale je škoda,že v Oc umřela *9*
  • Marisska aneb Mischkaa

    Toe bombaa.Tag to má bejt. *14*
  • gabriell

    Kde ještě hrála?

    v té filmografii to nejsou všechny filmy, protože krom 6. smyslu jsem nic z toho nevidela a tak nevím, podle kterého jsem si ji sem přidala ... Nehrála v Sekretářka??? .... *7*
  • marti.

    miluju!:D

    mischu nejvic zboznuju tak jako bena♥♥♥ a jak je silene krasna mischa.. taky tu jednou potkat to bych se fakt blaznila.. miluju je oba moc moc!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *9* *14*
  • meredith12

    aaaaaaaaaaaaaaaaa

    jej vsetko nja mischa si super herecka vsetko naj do zivota a vela stastia *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • Happy birthday *3*
  • Divoka jizda

    V Divke jizde byla skvela!! Mrknete na tenhle webisek tam ji muzete taky vyjadrit sympatie - ale i komukoliv jinemu! http://www.prostemulluju.cz/
  • chroustik.k

    Misha je skvělá

    Misha je fakt skvělá a mám ji moocinky ráda... *1* *1*
    • veja-lip

      Re: Misha je skvělá

      Prý bude hrat ve filmu Finding tatu hlavní roli *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit