Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den Pane Kalousek napřed se představím to slušní lidé dělají jmenuji se Zdeněk Novotný a žiji v Praze.A teď k vašemu prohlášení o příjezdu čínského Prezidenta mně je úplně jedno jestli Pan Miloš Zeman vítá Baracka Obamu nebo číňana či marťana pro mne se tím nic nezmění já stále budu stávat ráno v 5,30 do Kolbenky a budu si muset vydělat na obživu rodiny takže je mne to úplně jedno pro mne bude chleba stále o dvou půlkách.Není mi ale úplně jedno otázka lidských práv ale to si myslím že sem zrovna teď nepatří a že by se to mělo řešit na jiné úrovni.Tímto chci říci ač není Pan Zeman mým oblíbencem aspoň má nějakou snahu no ani vám zrovna moc nefandím (i když jsem původně z Tábora a stále tam mám rodiče,) protože mne už opravdu ty vaše mocenské boje nebaví.skuste se také občas na něčem schodnout a trochu té naší malé zemičce prospět.Vždyď se stále jen obviňujete co kdo de a kolik má začíná to být už tapné.Pokud si to to přečtete a bude se vám chtít reagovat předem děkuji.zdeneksvejk@seznam.cz přeji hezký den a zdravím.
  • Kalousku zrovna držim srani,ani nevyš jak rad bych se ti vysral do te tvoji HNUSNE A UKECANE ČUNÉ !!!! *1* *16* *1*
  • Vážený pane Kalousku ! Svým vystupováním pobuřujete mnoho lidí v naší zemi. Nejste slušný, nevážíte si ani občanů a ani sebe. Po Vašich vystoupeních v poslední době Vám náleží označení arogantní hlupák. Odejděte , je smutné se na Vás dívat.
  • Kalous by si občas měl přečíst názory obyčejných lidí,on je přesvědčen,že dělá a zná vše nejlépe a že je správný a oblíbený -opak je pravdou!
    • Stejně dostane jednou pořádně do huby imbecil Kalouskův.
    • Je to pitomec od pohledu!!!!
    • Pani Blanko, ja s Vami plne souhlasim!!!!!!!! On si mysli,ze se chudi maji,tak jako on, ze maji prijmy 150000 Kc mesicne jako oni cu...ci
  • ožralý špinavý Kalous,stejně jako ten zdegenerovaný potrat Trauteneberk jsou AIDS této země
  • Miroslav Kalousek se narodil 17. prosince 1960 v Táboře. Tak tohle se nemělo stát. Jeho táta by býval udělal velice prospěšnou věc kdyby ho tehdy vystříkal do kopřiv. Ale ona se na každou svini vaří voda a boží mlejny melou sice pomalu, ale velice spravedlivě. Stejně je s podivem jakou má hroší kůži já být vrcholným politikem a vědět, že mě skoro 80% národa nesnáší tak okamžitě odstoupím. Tenhle zloděj, podvodník a tunelář se tam bude držet jako klíště. Navíc ještě fyzicky napadl studenta na ulici a to jen za holou pravdu, kterou mu bez okolků naservíroval do ksichtu. V jiné zemi už by okamžitě doministroval, protože tohle si jako vrcholný politik nesmí vůbec dovolit. A co se mu stalo u nás? Dostal směšný litr pokuty, přitom ten litr pro toho hajzla vůbec nic není. Já bych mu dal hektolitr pokuty. Mimochodem, ten student je u mě hrdina, má můj velký obdiv. Notorický opilec chemik Lihoslav Kraďousek holt neunesl pravdu. Sice toho prevíta Lihoslava Kraďouska pan prezident Zeman z ministerského křesla sesadil, ale on se pořád nechce vysoké politiky vzdát. Holt koryto chutná. Já říkám jedno. Tenhle prašivka neopustí tenhle svět přirozenou smrtí. A pak se bude smažit v pekle.
  • Ten ožrala byl zase nametený ve sněmovně.Jak mu chtěli dát dýchnout tak ožralecký zabrblal aodmítnul dýchnout.To jsou politici z Topky jeden ožrala a druhý se předvádí s ku.vou.A my na ně pracujeme....
  • Nechápu jak někdo mohl dát tomuhle č*rákovi like... *10* *16* *8* *7*
  • Kalousku, běž makat a možná začneš mluvit k občanům jinak. Tvé alchymie už májí občané plné zuby (ti co je nemají, tak plné kotrby = hlavy). Co dokážeš jako správný "černoprdelník", tak se točit jako korouhvička, podle větru - viz. Tvoje politická příslušnost k několika stranám.Tvá odbornost chemika odpovídá funkci, kterou by přivítala organizace pro likvidaci chemických zbraní ze Sýrie. Hamba tobě a Všem co naletí tvým žvástům v mediích i mimo ně. Zadarmo jsi jako poslanec drahý a to už nepíši o funkci MF, kterou jsi zastával. Na závěr: Věř mi, že těch pár výchovných facek , co jsi uštědřil chudákovi, by jsi od jiného borca dosatal 2x tolik. *16*
  • Tak opravdu nevím,proč tento mega zloděj,se vůbec ještě ozývá.Jeho úspěšný nákup padáků pro MNO kdy zemřelo několik parašutistů je mu málo.Tento zloděj dobře věděl proč opustil KDU,je to ďábel v lidské podobě,který v žádné církvi nemůže být,proto se přidal k tupounovi scharznbergovi,tomu vylizanému dementu a takto pak v ČR vypadá.Zloděj kryje zloděje.Bůh to kalousku vidí....X2B

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší