Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je vidět,že urážlivé komentáře píší ti,co mají na psaní čas.Takže na podporách.A ty vám pan Kalousek nechce dát že!Začněte makat,třeba vám svitne v lebce.M.
    • Podle čeho jste poznala, že odpůrci Kalouska jsou na podpoře? Vaše dedukce jsou opravdu unikátní a utvrzují mne v tom, že Kalouskovi obdivovatelé jsou opravdu na úrovni.
  • Vážený pane Kalousku.Moc Vás zdravím.Děkuji za Vaše názory.Jste jedním z mála inteligentních lidí v naší vládě.Vlasta.
    • Pokud vím, tak pan Kalousek již díky bohu ve vládě není, a proto je teď tak, jak vy píšete inteligentní. Otázkou je, proč nebyl tak inteligentní, když za svého působení ve vládě, tvořil záměrně děravé zákony?
  • Gratuluji panu Kalouskovi.V tomto křupanově nedopadli zle.Zle bude teď.
  • Pan Kalousek zraje jako víno. Zatím nejsem jeho volič, tedy myslím tím TOP09, ale fandím mu i jeho úspěšné snaze krotit zadlužení naší státní kasy. Dnes je 27.01.2013 a vzponete si. Pan Kalousek se za deset - patnáct let bude našim demokraticky zvoleným prezidentem
    • Á další pomýlený pomatenec-jen mu fandi a pak za něj můžeš nastoupit do lochu,když ho tak obdivuješ a miluješ a ještě jedna rada-sundej si ty klapky z očí a vyndej špunty z uší a snad se ti rozsvítí!
    • Druhák s vůní po schnilém ovoci,pro inteligentní pražáky
  • Kalousku nezapomeň co nejdřív zase něco zdražit a lidem zase ubrat peníze, jak to máš ve zvyku, ty hyeno v lidské kůži!!!! Tohle je totiž tvoje oblíbená činnost, tak si to užívej, dokud tě někdo nechytne pod krkem a dá ti nakládačku, pokud to vůbec přežiješ, ty hajzle. Zavřít tě nadoživotí je málo!!!! Seš bídák ty i ta tvoje sebranka okolo tebe, i to kravský lejno má větší hospodářský význam než ty, ty chudáku!!! Včera jsem zas viděla v televizi ten tvůj namachrovanej ksicht, byl jsi zase strašně důležitej, ovšem ty hovadiny, co z tebe padaly...no hrůza.
  • Kalousek bez pan nic si nezaslouží. Pro mě je to pitomec na dvanáctou. co mohl to zkurvil.jsem z něj otrávená a nevím proč je ve sněmovně.Radši bych ho nakopala do pr.....Je to hova.....jak dlouho bude ještě prudit.Vše vyřizuje v pod vlivem alkoholu.
  • jste ubohý co tady píšete pan kalousek je slušný a poctivý člověk , on s karlem Schwarzenbergem jsou nejslušnější v politice je velká škoda že karel není prezidentem *13*
    • Bože-nenarazil jsi hlavou do zdi a nebo ti na kebuli něco spadlo?
      Nazvat Kalouse a Hajaju nejslušnějšími politiky,tak to je silný kafe a ty jseš zralý pro blázinec!!!
  • Nechápu, proč se zrovna z Kalouska dělá veřejný nepřítel. Já s ním taky v dost věcech nesouhlasim, ale i tak ho považuju za jednoho z nejlepších ministrů, co tu kdy byli. Podle některých může i za to, že vymřeli dinosauři. Směšný. *7*
  • Pane Kalousku moc Vás zdravím.Prosím spojte se dohromady proti levičákům,komunistům,estébákům,lhářům,zlodějům.....
    • Marcelo, už přestaňte chlastat jako Kalousek, potom tady nebudete psát ty Vaše p.č.viny !!!
  • Jděte s těmito názory slušně někam.jestli máte rádi Kalouska tak jděte na Macháčku palouk.Pan prezident je inteligentní člověk, ale vy všichni co píšete ty hovadiny jste mimo mísu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit