Přejít na výpis diskuzí

Miloš Kopecký

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan Kpecký

    Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat, jestli by někdo z vás nevěděl, kde je pan Kopecký pohřben. Díky.
  • Prosba

    Dobrý den přátelé Miloše Kopeckého. V roce 1987 se mi podařilo z rádia "HLAS AMERIKY" nahrát projev, který měl pan Kopecký na SDU. Nahrávka se časem stratila a nemohu se dopátrat, kde je. Obracím se na vás s prosbou, zda-li někdo nevlastníte nahrávku s tímto projevem a zda-li byste byli ochotni mi ji poskytnout. Děkuji. Tomáš
    • Re: Prosba

      Dobrý den.Mám originální necenzurovanou narhávku ze 4 sjezdu dramatických umělců v Praze kdy hlavní proslov má M.K.Nahrávka je na kotoučové pásce.
    • Re: Prosba

      Mám originální necenzurovanou nahrávku Miloše
      Kopeckého ze 4 sjezdu dramatických umělců v Praze.Je to nahráno pravděpodobně z rádia svobodná Evropa.a nahrávka je na kotoučové pásce.
  • Velikan te doby

    Pan Milos Kopecky byl Velikan te doby jako ostatne plno dalsich. Bohuzel takovy velikani se uz dnes nerodi.Byl to velmi SILNY rocnik
    Nikdy nezapomeneme a vzdy si p.Kopeckyho budem pripominat jeho filmy,povidkami,pohadkami........
    Stefan,Svetlana a Stefanek
  • miloš Kopecký

    Pan Kopecký byl pro mě velikým příkladem!!! V divadle jsem se na něj díval jako na boha !On vždycky dokázal pochopit svoji roli na 100%.Také před diváky zahrál neopakovatelný zážitek!!!!! Jen škoda,že pan Kopecký už mezi námi není! Pro mě bude vždycky ten nej. herec,který mi pořád dává inspiraci a ničeho se nebál!!!! Tomáš Kiš
  • podcta

    Je v podstate ťažké písať o takom človeku ako bol a vlastne stále je pan Miloš Kopecký.Ja osobne som ho lepšie spoznal až po jeho smrti a po pračítani jeho knižky JÁ.Nemal ľahký život no žil ho naplno a nehambil sa svoje názory ani zy to čo stačil urobiť.Aby som však nebol otrepaný,chcem len poznamenať nasledovné.Pan Miloš Kopecký mi svojim pohľadom a názorom na svet v podstate denne pomáha.Život treba brať taký aký je,treba si ho vedieť užiť,treba byť úctivý a galantný k ženám(riadim sa podľa toho a funguje to!!)...Pán Miloš kopecký bol a je...Za jeho múdra mu patrí neskonalá pokora a vďaka.Ak si niekto všimol že nepíšem o jeho herectve,je to zámerne.Viac superlatívou sa už napísať nedá.mňa zaujal ako ČLOVEK.TASKžE...ĎAKUJEM pán Kopecký za to že STE.S úctou Richard z Bratislavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit