Přejít na výpis diskuzí

Milan Hnilička

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zapomeňte

    *1* Ahojky. Vám všem se opravdu může Hnilda jenom líbit,ale ve skutečnosti je jenom můj!!!!!!!!!!!! *1*
    • Re: Zapomeňte

      a půšíš mi ho nědky?? Prosííím *4*
  • hnildosi dost dobry golman fandim ti a delam o tobe referaty jako o nejlepsim sportovci sveta *4* *4* a fandim vam tobe i liberci
  • nekritizujte

    Podle mně Hnilda zachytal úpa na maximum.. No tak se to nepovedlo, nevadí, bude líp.. A kdo by měl nějaký keci, tak ať si tam stoupne místo Milana.. Rozhodně je to dost těžký a myslím, že za tenhle výkon by zasloužil pochvalu.. možná, že kdyby hrál líp tým a líp bránil, tak že je to v pohodě.. teď to sváděj na Milana... Je to docela ubohý... Milane, jestli ti můžu poradit, zkus to ještě příští rok za Repre, třeba to půjde líp!! *3* a kdo má kecy na tenhle názor, tak je podle mě padlej na hlavu.. zase o tolik nejde... *13*
  • Hnilda nema chybu!!

    At si rika kdo chce co chce Hnilda proste nema chybu!!!!!!!!!
  • hm....

    hnilda je upee super,moe zlatíííško!!! *14* jenom, mě sere,jak teď vypadli tygříci,jak to všichni na něho svádiou že za to může on... *9* náhodou chytal super!!!on taky nemůže všechno chytit...a škods že nemůže do moskvy *5* ale stejně ho milujuuuu *14*
    • Re: hm....

      Když je na hovno obrana tag je jasny že to brankař nevychyta všechno..!!
  • Supr

    Milan Hnilička je super golman.Navíc velmi pěkný *1* ,a má suprovou rodinku!!! *4* .Kéž by nás dále reprezentoval... *14*
  • hilan

    hnilda ja proz te nejlepsi golman a milane je pravda ze v liberci mozna bude hrat jagr? cetl sem to v novinach prosim odepis mi muj e-mail *4* *4*
  • =P

    Milan .. Néywíc brankář!! *14* Naňho nemá nikdó =)
  • Hnilda

    Letos ti to prostě nešlo, ale dík za roky 199,2001 a 2005 !! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit