Přejít na výpis diskuzí

Mike Oldfield

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to ten nejhezčí chlap,jakýho jsem kdy viděla =o)
  • Božský Majk

    Mike Oldfield - to je převtělený bůh. Bůh hudby, který bude jednou legendou stejně jako Mozart, Bach, Smetana nebo Beethoven. Často je tento člověk nazýván géniem tónů. Každá jeho deska je něčím originální nebo alespoň nadmíru zajímavá a líbí se teprve při delším poslouchání. Právě jsem si koupil Light + Shade a při prvním poslechu jsem se ušklíbl a smutně povzdychl "proboha Miku", ale poslechněte si to vícekrát a zjistíte, že na rozdíl od Roberta Milese nebo Vangelise, jemuž se tato hudba velice podobá se vám to bude líbit stále víc a víc, protože v něm nechybí nádherné melodie, nástroje a nové nápady i když třeba skladba č.4 na cd Light je vlastně motiv z alba Tres Lunas, skladba č.9. Je tam ještě několik podobností ale já tuto malou krádež Mikovi odpouštím, protože to ukradl sám sobě. Líbí se mi jeho stará dobrá hudba ale Mikovi sklony k taneční muzice se v poslední době již daly vytušit a tak moje zklamání nebylo veliké a netrvalo dlouho. Moje osmnáctiletá dcera řekla, že se to dá přežít a to je jasný důkaz, že toto album není komerční jak by se zdálo. Deska se vám nakonec bude líbit stejně jako ty předchozí, mám je všechny. Na Mika nedám dopustit. Vždy, když jsem prodělával nějakou krizi, pomohla mi jeho hudba. Je to anděl, který vždy pohladí na duši. Zdeněk (41)
  • je to urcite nejkrasnejsi..hudbz...doporucuji poslechnout si ho po namahavem dnu dooprawdy krasne...
  • ...

    Výborný kytarista. 1*
  • Elements

    Vyborny hudobnik, okrem neho z Anglicanov uznavam Stinga, Deep Purple, Ozzyho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit