Přejít na výpis diskuzí

Michal Novotný

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky mám ráda Michala Novotného je skvělý herec a skoro každý den sleduji ordinaci v růžové zahradě tak zatím ahojky *3*
  • Ahoj Mišaku pořád stejnej humor jako na škole momentálně koukám na vtip za stovku je to super *5*
  • ahava76

    DNV

    Zdravím Michale... vzhledem k téměř stejnému věku si dovolím tykat - ve Vojckovi prostě super! A Stuartovna... :-)) Prostě vždy se mi to moc líbí. Doufám že tě v DNV zase brzy uvidím :-) Hezký den! Lenka
  • je to supr herec *3*
  • Zdravím pana Novotného, a tímto chci vyjádřit poděkování za zveřejnění názoru na paní Zaňákovou s kterým se naprosto ztotožňuji. Mluvíte mi od srdce, jelikož tato dámská krejčová nemá s lidstvím nic společného, stačí se jí podívat do očí a víte co je vlastně zač a na co si hraje.

    Přeji hezký den a rád Vám někdy podám ruku.


    Pavel
  • Michal je vyborny herec a v ordinacii v ruzovej zahrade2 je super zabavny
    • Michal je v pohodě týpek ale můžeš mě vysvětlit co je na zahradě v ordinaci vtipnýho? Maximálně ubohý!
  • všechno nejlepší!!!
  • Novotný je druhořadý herec.Podprůměr.

  • Lidi nepište mu sem otázky on ani neví že tahle stránka existuje!! Pište mu na nějaký e-mail
  • Dotaz

    Ahoj Michale, ráda bych se zeptala, jestli hraješ v té reklamě na SuperStar. Vsadila jsem se se svým kamarádem, který tvrdí, že jsi to ty a já, že ne. Mohl bys mi prosím odpovědět a vyjasnit to? S pozdravem Jitka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit