Přejít na výpis diskuzí

Michal Hudček

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • do toho

    Michale ,hlavně ti chci říct!!Za nic na světě se neměn,a nenech se stáhnou dovy faninek tam,kde je teď Sámer=) myslim chodání,vystupování...Moc držim palečky!!Zůstaň takovej jakej si a věřim tomuže to dotáhneš hodně daleko...Zvláštní,lidi myslíte,že si tohle někdy přečte;o)
  • Jasny

    Zpiva nejlip ze vsech!!!
  • Držím palce,jsi favorit.

    Michale od tvého vystoupení ve Snídani s Novou jsi jasný favorit.Nedej se níčím a nikým zastavit.Svou podporu ti zaručuji a prosím všechny aby tě podpořily. Lidičky,prosím pošlete mu tolik hlasů kolik jen budete moct.Je fakt SUPER!!!!!
  • Jednička!!

    Michal je naprosto nejlepší spolu s Vlastíkem... Oba umí nádherně zpívat a příjde mi, že sou oba takový pohodoví a na nic si nehrajou!!! Myslim, že je superstar ani moc nezmění jako loňský (Sámer, Vaňková a Savka), který se chovaj jako by byli něco lepšího a přitom ani jeden z nich nic moc nezpíva!!!! Prostě Míša a Vlastík sou nejlepší a já jim držim palečky!!
  • I LOVE YOU

    Michale mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooc ti fandim...seš roztomile krásnej a na nic si nehraješ jako ten idiot krissa proto tě moc obdivuji a moc miluju pa
  • míša

    míšo ty jsi lepší než míša nosková a zanková klára je taky dobrá
  • Míša je nejlepší.Konečně zpěvák kterej je přirozenej na nic si nehraje a zpívá skvěle:-)
  • To co předvedl Michal Hudček v prvním finálovém večeru bylo něco úžasného...Bude to ale mít ještě těžké. Jsou tam ještě dva kluci a dvě holky ktere jsou jiste take velci favoriti. Moje sympatie ale jistě ma a hlas mu poslu pokazde.
  • Ahoj Míšo. Jsi fak supeeeeeer :)))) Dokonce si myslíme, že máš nato stát se další českou superstar. Držíme palce Ivetka a Ťepulenka
  • Michal se dneska choval jako spravnej gentleman. Videl jsem ho zpivat i nazivo, zpiva fakt dobre a sebejiste!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit