Přejít na výpis diskuzí

Michal Hudček

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misanek

    kdybych se nepodivala nedavno na tv,neuverila bych ze si to ty.uz na ucnaku jsem se zamilovala do Vojty.je to tvuj dvojnik,ale nas vztah skoncil.kdyz jsem te zahledla,zjistila jsem,ze ze ty si muj super andilek,skoda ze te nemam pro sebe,ne kvuli vojtovi,ale kvuli tobe,znam te osobne a vim jakej ses,ses nej.............skoda zes to nevyhral!!!!!!!! míšánku muj!!!
  • Je fakt nejlepší

    Ahoj Michale.Asi se budu opakovat,ale pro mě jsi v letošní superstar opravdu nejlepší.Připadáš mi charismatický,upřímný,ale hlavně uplně normalní:)Tve CD si urcite koupim a myslim ze urcite vyhrajes!!!
  • Ahoj Michale!Tto léto jsem spadla taky z koně ale,nic sem si nezlomila.Od té doby,nevím proč,koně prostě miluju a jezdim na nich.Jezdim v Dolních chabrech,to je kousek od tebe.At ti to pořad zpívá tak krásně.Míša
  • super

    Hudček je Superstar! Písně od Queen - Save Me a Too Much Love Will Kill You byly NEJLÉPE odzpíváné v celé letošní SS!!!
  • Miso to co se ti stalo na koni me opravdu mooooc mrzelo a kdyz jsem to vydela bylo to hrozne,tak ti preju rychle uzdraveni,aby jsi to tam jeste vsem pekne nandal.jsi nejlepsi I LOVE YOU!!
  • seš dobrej

    spivaš dobře a mnel bis byt superstar
  • Míša je opravdu nejlepší co se týče zpěvu i vzhledu a doufám a přeju mu aby se dostal co nejvíš to jen půjde PS:hodně štěstí
  • Míšánek

    Michal Hudček je nejlepší.A kdo s tím nesouhlasí tak ať jde do prdele.
  • Míša je má SuperStar!!!!!!!!! Pavlína
  • Míša je Super Star!

    Ahoj Míšo,moc mě to mrzí,že si spadnul z toho koně.Doufám,že se brzy uzdravíš a že tě v neděli zase uvidim!Ps:Bez tebe to v neděli není ono!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit