Přejít na výpis diskuzí

Michaela Ochotská

OSOBNOST 13.1.2007 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DRŽÍM PALCE...

    MICHAELO !
    DRŽÍM VÁM PALCE !!!
    JOHN
    *3* *1* *3* *15* *15* *14* *15* *15* *14* *15* *15* *14* *15* *15* *3* *4* *1* *13* *3* *4* *14* *14* *4* *3* *15* *4*
  • Přání

    Vše nejlepší k svátku, hlavně hodně zdraví , štěstí a lásky přeje george*3*
  • moje láska

    Ahoj krásko!!!Proč tak nádherná holka nemůže být moje??
  • Má ráda sportovce..tenisty,fotbalisty,hokejisty,golfisty..no spíš
    jejich prachy.. *2*
  • Driv jsem ji mel rad a myslel jsem si ze ma neco v hlave.Ale bohuzel je to obycejna zlatokopka (slapota) kterejch je tu mraky...Tim nechci nikoho soudit kazdej jsme nejakej hold nekdo pro penize a slavu je schopen vseho...
    • tak moc nemysli,vsadím boty,že má v hlavě mnohem více jak ty !
  • Ted jsem zhlídl článek o miminu a viděl foto paní Ochotské, nemůžu uvěřit, že ji je pouhých 30let. Vždyť vypadá že ji táhne na 50ku... *8*
    • opravdu, jasných padesát.
  • wauworld
    Ochotská ? Ochotná ke všemu.... *1*
    • .....NO,NO,NO!!!Budovat kariéru není nic špatného, když je tak moc hezká !!! PROČ TOLIK ZÁVIDITE ???!!! JOHN
      *10* *12* *12* *12* *10*
      • Závidíme? Co? Pověst š.t.ě.t.k.y?
  • Opravdu nechápu, jak může "osobnost", která bez mrknutí oko rozbije rodinu a přispívá do bulvárního tisku svými sexuálnímu eskapádami vystupovat jako moderátorka TV novin. To už jsme opravdu jako národ klesli tak hluboko, že zravodajství nám zprostředkovávají lepší prostitutky?
    • Naprosto s Tebou souhlasím. Vystihla jsi přesně mé stanovisko v pár větách. Tato osoba je naprosto nevkusným přešlapem tvůrců televizních novin. Ráda koukám na zprávy TV Nova, ale pokud tam vidím dvojici Dumbrovský-Ochotská, přepínám na Primu. Je to naprosto nesourodá dvojice lidí, kteří se k sobě absolutně nehodí. "Míša" kazí distingovanost Dumbrovského svým hihňáním a celkovým chováním. Na moderátorské špičky v jiných TV absolutně nemá a nikdy mít nebude. Nemluvě o jejích milostných eskapádách, které se pořád propírají v tisku. Závist? Není jí co závidět. Titul mám stejný jako "Míša", na peníze si nestěžuji a narozdíl od ní mám dlouholetý vztah a nemám potřebu rozbíjet rodinu....
      • Nechápu, jak můžete ráda sledovat zprávy na TV Nova. Televizní noviny jsou totiž názorným příkladem, jak by zpravodajství na úrovni nikdy nemělo vypadat! Tak neuvěřitelně vlezlé, přibarvené zprávy moderující kozaté paničky...Hlavně aby to mělo co nejvyšší sledovanost, že?
      • Nedokázala jsem to popsat tak jako Ty.Se vším co jsi napsala souhlasím,je to výstižné.pěkně popsané.
  • pani Michalo prosim vas kolik je vam doopravdy let? 28let to opravdu nemuze bejt vrasky mate kolem oci, vzdyt to je hrozne. 38let ano. no bruntal opici vrchy.
  • I slečna Ochotná na fb projevila starost :-) Michaela Ochotská: "Povodňová situace není ani v Praze bohužel příznivá. Zažívám to na vlastní kůži a naprosto chápu, co někteří právě prožíváte. Aktuální informace o záplavách vám sdělím ve 12 hod. v Poledních Televizních novinách."
    Habrman PS : Od kdy je povodňová situace příznivá,neslyšel jsem že by někdy byla povodňová situace příznivá
    Habrman Mišulko,ty se hlavně starej o to,ať ti pinkálista Rosol pěkně vyhrává,aby byli penízky ! *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit