Přejít na výpis diskuzí

Michaela Maláčová

OSOBNOST 10.10.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená paní Maláčová, nebudu posuzovat zda Váš předchůdce Zapletal byl lepší nebo ne, ale včerejší MISS byl propadák. Paní Šmuclerové jste měla vysvětlit jak se nasazuje šerpa, je zřejmé, že tak inteligentní osoba jako je paní Šmuclerová to ještě nepochopila a pak ten moderátor. Proč jste proboha nevzala třeba francouze nebo někoho z Jamajky? Možná by byli ukázněnější a drželi se scénáře. Ne Vážně jsme přesvědčen, že máme dost čechů a kvalitních co by odmoderovali soutěž lép jak ten slovák.
  • Milá Míšo,máme Vás rádi a sledujeme soutěže.Jen bychom chtělivědět,
    jestli vydáte nějakou knihu o Miss.Všechny takové knihy sbíráme,je to náš koníček. *14*
  • Pan Zapletal byl jako šéf Miss daleko lepší, na nic si nehrál, kdežto u paní Maláčové mám pocit, že je nafoukaná a arogantní. Škoda, že to takhle dopadlo. Navíc ona je další příklad toho, že za manželovy peníze si může koupit vše, kdyby nebyla vdaná za miliardáře, tak by nic z toho neměla.
  • paní Malačová má štěstí v manželovích penězích o tom jsme se přesvěčili,když jsou prachy člověk si koupí vše.A pro prachy cokoli že paní M.
  • Paní Maláčová

    Včera jsem poslouchala v rádiu p. Maláčovou a musím říci, kromě toho, že vypadá dobře tak je velice chytrá,
    Marie
  • Miss

    Dobry den pan Malacova, preji Vam mnoho uspechu v praci a v zivote. Ja Vam fandim, ve vsem.
    • My nájemníci RPG a horníci z OKD ne!!!
  • přání

    Milá Míšo
    Všechno nejlepší k narozeninám
    hlavně hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • stydí se za svůj věk ?

    paní Maláčová do světa hlásá , že je ročník 1973 , ale není to pravda já jsem ročník 1972 a ji si pamatuji ze školy.... chodila o 2ročníky výše. Pročpak se Míša stydí přiznat kolik jí je ? *8*
  • Česko-Slovenská miss

    Paní Maláčová máte pravdu.Na tento pořad jsem se dívala a od začátku do tří čtvrtin kdy jsem to vypla jsem se neuvěřitelně nudila.Nemělo to vůbec šťávu.Jednoduché a fádní.
  • Havel dal přednost Volbě Miss 2010

    Vážená podnikatelko Maláčová,
    buďte ubezpečena, že pan Václav Havel je muž a mimo jiné považuje volbu Miss za společenskou záležitost.
    Není ale pravdou, že dal přednost Vaší akci před večeří s princem, protože je akce lepší, ale protože nechtěl dělat křoví Vaškovi Klausovi. Jistě všichni znají jejich vztah a moralitu jejich charakterů, které jsou neporovnatelné.
    Navíc princ Charles se jistě chtěl s panem Havlem setkat mezi čtyřma očima a samotnou večeři bere jako oficiální protokol a jistě nevyhledává Klause, který má ve světě tak špatnou reputaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit