Přejít na výpis diskuzí

Michaela Kuklová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Míšo, já na vás obdivuju, že vypadáte pořád stejně krásně jako před lety. Vy prostě nestárnete. Jste skvělá!!
  • Milá Míšo, viděla jsem Vás v televizi kde jste vypadala opravdu zdrcená životem..naprosto jsem s Vámi cítila..hledala hned možnosti jak Vám napsat, alespoň pár řádek..našla tuto cestu...byla jste mi hned blízká,asi stejným prožitým příběhem..dnes zjistila, že jsme obě beranky já jsme 9.4..:-)..hledám správná slova pro podporu..přeji Vám moc moc a upřímně brzké nalezení Nové životní cesty..tak jako ji hledám já...jste silná žena, to MY Beranky jsme!!!..věřím, že je to těžké..přeji Vám sílu !!!ve víře v sebe je naděj..v dnešním světě NARUBY!!...Monika *15*
  • všehno nejlepší k narozeninám *4*
  • Míšo všechno nejlepší k narozeninám! *1* *2*
  • Dabovala jeden můj nej seriál Xena.
    MULUJU JI *14* *14* *14* *14* *14*
    • teruliska
      Taky ji moc miluju a hlavně proto, že dabovala Xenu a myslím si, že bravůrně. *14* *14*
  • polianah

    Míša

    tak to se máš !!! To bych si přála vidět jí!! Miluju jí , je to muj život.
  • Setkání

    S paní Kuklovou jsem se setkal při natáčení filmu"Ruth to vidí jinak" v Liberci.Byl jsem tím řidičem tramvaje, kterému "Ruth s přítelkyní" málem vběhnou pod vůz.Před natáčením jsme seděli na schodech tramvaje s kolegi a řešili cosi.Šla kolem nás paní umělkyně Schneiderová nosánek poněkud v oblacích a bez povšimnutí nás minula.Celkem normál.Potom procházela paní Kuklavá.Usmála se na nás a její,dobý den pánové,pohladilo po poduši a snad i po vlasech.
  • polianah

    Míšulka

    Míša je fayn herečka dostala roli a vzala jí , nevím proč máte takové debilní připomínky docela mě serete koukněte se do zrcadla a pak pomlouvejte ostatní je narozdíl od vás hezká , inteligentní a normální ste ubohý jako hrábě nechcete se jít náhodou vycpat?? Chci vydět pak vás v životě jak si ho poserete a pak se smíchu neubráním nepomlouveejte Míšu vy vy vy Kreténi..!!! *15*
  • děs

    Nejnesympatější herečka co znám... mám na ní averzi. obzvláště nesnáším pohadky kde hraje hlavní roli jako "princezna" to je same ach ech... pořád jen sténá jak potrefená husa... herečka je fakt hrozná...
  • Nic Moc

    Ahojky Míšo jsi moc fajn ale tu roli co máš v ordinaci je hrozná!!! Radši bych byla kdybys měla nějakou milou roli a né roli takoví mrchy.....Ale jinak tě mám moc ráda *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit