Přejít na výpis diskuzí

Michaela Kuklová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Míša

    Jsi velmi sexy, milá a inteligentní žena, navíc umíš u mužů probudit ochranitelský instinkt, to je vražedná kombinace. Zvu Tě na večeři! *5*
  • pomeje konci

    nejen ze to jde s pomejem z kopce kvuli dluhum, ale i kvuli zenam vymenil krasnou kuklovou za hnusnou, blbou a vecne ozralou bartosovou
    • Re: pomeje konci

      Moje řeč a to byli tak krásney pár... *9*
  • valisek

    Z pekla štěstí

    Takle paní je velmy hodná a hrásná *3* *4*
    • Re: Z pekla štěstí

      AHOJ MÍŠO V POHÁDCE Z PEKLA ŠTĚSTÍ *16* *5* TEN HONZA *5* JAKO HEREC MÁŠ K NĚMU NÁKEJ VRTCH? *14* MÁM TĚ RÁDA AHOJ *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • jmeno pohadky

    zdar lidicky...Misa hrala v jedny pohadce kde hrala nejakou cikanskou divku a ja nevim jak se ta pohadka jemnovala a tady ve folmografii to neni..pokud nekdo vite o ktery mluvim mohli by jste mi napsat jak se ta pohadka jemnovala a popripade jestli je mozny ji nekde stahnout??
  • polianah

    Miška

    Miška?? je GOOD zvlášť když tet hraje v ORDINACI miluju jí nemohu si vybrat love Miško!! *14*
  • Mýlíte se

    Váš článek "Nejde žít..." jsem si se zájmem přečetla. Jste dobrá máma. Mýlíte se však v tomto, cituji:"Tehdy byly jiné metody, jiný způsob výchovy. Nepodporovalo se kojení, miminku se hned začal dávat sunar.Všechno bylo jinak". Je mi 55 let, oby synové byli kojeni, nešli spát bez pohádky či povídání, spali s námi v jedné místnosti, chodili do naší postele i v 8 letech ať už v noci či ráno, byli (a jsou) středobodem vesmíru. Nejsou z nich mamánci, jsou to chlapi stojící na svých nohou, i když citová vazba je stále opravdu silná. A nebyla jsem tehdy jediná. Je pravda, že mnohé bylo jinak, ale kojení se podporovalo už tehdy. Bylo to, jako dnes, o té které každé mámě. Děti lítaly po sídliští, já dala sváču všem, přístě sousedka, sedávaly jsme na lavičkách u pískoviště,mohly jsme nechat kočárek se spícím dítětem před domem i před obchodem....V něčem to teď mají maminky lepší, v něčem horší. Přeji, aby Vám synek rostl ve zdraví a pro radost. Není větší štěstí než mít krásné, zdravé, slušné dítě. Píši takto poprvé a naposledy. Takže Vám ještě přeji do budoucna fajn holku (ne jen snachu a ať pro ni nejste tchýně).
  • Nic Moc

    Ahojky Míšo jsi moc fajn ale tu roli co máš v ordinaci je hrozná!!! Radši bych byla kdybys měla nějakou milou roli a né roli takoví mrchy.....Ale jinak tě mám moc ráda *3*
  • děs

    Nejnesympatější herečka co znám... mám na ní averzi. obzvláště nesnáším pohadky kde hraje hlavní roli jako "princezna" to je same ach ech... pořád jen sténá jak potrefená husa... herečka je fakt hrozná...
  • Setkání

    S paní Kuklovou jsem se setkal při natáčení filmu"Ruth to vidí jinak" v Liberci.Byl jsem tím řidičem tramvaje, kterému "Ruth s přítelkyní" málem vběhnou pod vůz.Před natáčením jsme seděli na schodech tramvaje s kolegi a řešili cosi.Šla kolem nás paní umělkyně Schneiderová nosánek poněkud v oblacích a bez povšimnutí nás minula.Celkem normál.Potom procházela paní Kuklavá.Usmála se na nás a její,dobý den pánové,pohladilo po poduši a snad i po vlasech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit