Přejít na výpis diskuzí

Michael Weatherly

OSOBNOST 16.6.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas

    je fakt bozi a v NCIS je nej *4* *4* *14*
    • Re: Souhlas

      ♥♥♥Tak tenhle chlap je po kimim raikkonenovi ten nejvíc sexy. V NCIS HO ŽERU je to takovej ten parchant a to je na něm to nej *14* *14* spapala bych ho se všim. I s tim jeho odznakem. *3* Sem tak šťastná že dávaj new díly mam u čeho slintat když zrovna nejede F1...♥♥♥.. všem pusu♥♥♥... *14*
  • jaruska199

    ham :-)

    V NCIS je prostě k sežrání ;-)
  • kamilazbrankova

    videa

    podivejte se na tuto stranku muzete se tam divat na NCIS http://www.watchncisonline.net/ *1*
    • luca591994

      Re: videa

      jo, ale anglicky s cinskymi nebo japonskymi titulky
  • kamilazbrankova

    cipisek

    *14* *14* *14* je to opravdu kus chlapa,je BOMBASTICKY *14* *14*
  • kamilazbrankova

    Majklicek

    Michael je opravdu nadherny,mily,skvely,pekny,krasny,r oztomily,sympaticky,charizmaticky,f ajn,pritazlivy,hezkej a vyborny herec.Strasne se mi libi a ja ho miluju chtela bych,aby byl v Cesku a aby mluvil cesky.Je proste BOOOOREC BORECEK!!! *14* *14* *14* *4* *1* *14*
    • Pravdaaa! :D v česku by být mohl... já bych ho tu brala... třeba i jenom na nějakou autogramiádu... bych se asi zbláznila a jela tam, i kdyby to bylo na opačný straně české republiky! :O :D *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • address

    Ahojky! Chtěla bych vás moc poprosit..... Máte někdo na Michaela adresu? *7* Jestli jj,tak mi ji prosím pošlete na mail. Nikde se mi ji zatim nepodařilo sehnat....... *9* Budu moc vděčná. Díky!
    • Re: address

      tak lidičky.už jsem tu adreska sehnala *3* *3*
  • ...

    no coment *14* *14* *14*
  • Michael

    Musím se k vám fakt přidat, protože opravdu souhlasím! Michael je vážně sexy a přitažlivý. A nejen to. Má talent a smysl pro humor a to se mi na něm strááááááááášně moc líbí. Zaujal mě hned v 1. díle NCIS: NAVY,ale to tu jeho profil ještě nebyl. Teď tu je a jsem moc ráda. *14* *4*
    • Re: Michael

      je hezkej,ale gibs je hezčí *4*
  • kus chlapa

    Ja jenom slintam:) Tomu rikam kus chlapa! *14*
  • so hot

    Michael je opravdu sexy,charizmatický mužskej,v každém případě je vždy sexy..at harje Logana v Dark angel nebo Dinnossa v NCIS
    • Miluješ ho, ale ani neumíš napsat jeho jméno *15* Je to DiNozzo *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit