Přejít na výpis diskuzí

Max Riemelt

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...Bomba...

    ....Nic moc jsem o něm nevěděla.Samozřejmě ,že bych ho poznala ve filmech,ale stěží bych si zapamatovala jeho jméno.Ale dneska jsem se koukla na Holky to chtěj taky 2.Je tam naprosto krásný.... Až mi to vyrazilo dech.... Takový chlapi jako on s moc nevidí.On je krásný takovou tou svou...lidskoští nebo jak se to říká.A ta role v tom filmu mu naprosto dokonale sedí..!Hrát takové slaďoučké postavy ... Ou! Takže je to fakt krásný herec tečka..! :) *14*
  • Ahoj holky kde jste maxovi psla na tom questbooku ja to nikde nemuzu najit a kde jste videli jeho holku pls odepiste !!!!!!!!!!!!! jsem z toho zoufala totalne !!!!!!!!!!!
  • Nejlepsi je v gay story volny pad.sehral to skvele i se svym kole.uchvatny oba
  • Ano, Max Riemelt jako Kay Engel z Freier Fall nedá spát ani mnohým z mužské populace :). Není nad to propadnout filmovému přeludu, jelikož Kay Engel je vymyšlený :-(
  • nemecky sympatak. Najlepsi film : Die welle
  • Skvely byl uz v Napole, ale ve filmu Freier Fall predvedl s Hannem Kofflerem neuveritelne uveritelny par.
  • Wow...

    Veľmi krásny, úžasný a dokonalý herec...
  • Max

    Holky! Souhlasím s vámi..... je to fakt suprovej herec.... krásnej..... nádhernej....prostě úúúúúúúúúúúúúžasnej.. ..viděla jsem s ním sice jen 2 filmy-Holky to chtěj taky a Holky to chtěj taky 2......ale ve dvojce je hezčí...... Max je prostě nejlepčejšííííííííí :-DDDD
    • Re: Max

      Muzu rict ze tenhle klucina je fakt uzaaaaaaasnbej!!!! Kvuli nemu se zacinam ucit nemecky a jedu pristi rok za nim!"!!!!! Ja po nem pjoste SILIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Achjo

    achboze on je naprosto uzasnej *14* takovy krasni kluci by se meli zakazat *8*
  • wow

    ted uz je nic moc ale kdyz byl mladej...........treba ve filmu holky to chtej taky nabo hurra na medveda tam je uplnek sežranííí:-* *14* *14* *9*
    • 99.christina

      Re: wow

      Ty KÁRVO BLBÁ , kurwa on ej hezkéj pořád , se podívej an sebe ty jebakový KOLÁČI!!!
      • gabinka022

        Re: Re: wow

        Takovejhle projev svědčí jenom o tvojí dost nízký inteligenci..anebo o tom, že jsi ještě malá pubertální holka. Což tě potom trochu omlouvá. Tohle je fórum, kde může každej vyjádřit svůj názor, takže nás laskavě těch sprostejch výlevů ušetři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit