Přejít na výpis diskuzí

Matt Czuchry

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vse nej k narozeninam :D
  • Nej,nej,nej!Nejvíc se hodí k Rory:-)
    • Re:

      Tak to je fakt!!! *3*
  • hm

    Je to fakt borec, je fajn, hezkej, prostě nej.
  • Matt

    *14* je strašně pěknej a vypadá hrozně mile a taky roztomile a nejvíc gilmorových děvčatech i když v pavoučím teroru mu to taky docela slušelo a dělal tam fajné ksichtíky...a souhlasím s vámi všemi,že se k Rory hodí nejvíc *3*
  • Miluju ho

    Je nádhernej mně se tn hlas k němu mooooc hodí je krásnej já za nim pojedu do ameriky prostě ho miluju a sem šťastná že bude z Rory aji bydlet, že neskončí třeba s Deanem jo jo je prostě k nakousnutíííí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Jo a kdyby se ten den jak Rory roznášela ve škole ty letáky nepotkali u jejiho pokoje tak by spolu asi nebyli ale je kráásnej a miluju ho *3* *14* *14*
    • Re: Miluju ho

      Jééj holčika ty jsi na tom uplně stejně jako já..konečně nějaká moje dušička!!
  • Matt

    Je super a fakt se k němu nejvíc hodí Rory!!! *1* *3* *5*
  • je naprosto senzační škoda, že mu Rory neřekla ano mohly by naočit další sérii, ale už to tak napsali a nikdo s tím už nic neudělá
  • je čuper

    jéé super krasnoučkej proste k sezraníííí jááá ho taky miluju uplne strašne ... nooo gilmorky taky jak je tam ted on .. a taky si myslim že se k níí moc hodíííí *14* *3*
  • Cukrouš

    Podle mě je Matt fakt sladkej klučina... Má krásný oči vlasy.. No prostě je celej krásnej a já ho zbožnuju.. Moc se mi líbí *14* *14* *14*
  • Matt

    matt je nejkrasnejsi herec sice jsou i hezci jako oliver james nebo miller wentworth to jsou chlapci k sezraníí *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit