Přejít na výpis diskuzí

Martina Sáblíková

OSOBNOST 22.11.2010 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlpší rychlobruslařka všech dob, naprosto jednoznačně! *4*
  • tady na týhle tapetě...

    ...vypadají jak na svatbě !!
    http://tapety.osobnosti.cz/mart ina-sablikova/33441 *14*
    • Re: tady na týhle tapetě...

      a rady maj stejné oblečení
      http://tapety.osobnosti.cz/martin a-sablikova/33437
  • wauworld

    vše nejlepší !!!

    Martino !!!! *4* *5* *10* *4* *8* *8* *14* *1* *1* *3*
  • Martina má narozeniny až 27.5
    • to se právě neví ! *1*
  • včera jsem viděla záznam z těch pěti kiláků a i když to byl jen záznambyl to napínák
  • Martino jste prostě úžasná!
    Jste světýlko v tunelu. Celá vaše parta dokazuje, že tenhle národ má ještě šanci na přežití!
    Přeji vám štěstí a držím palce!

    *1*
  • Olympiáda v Pchjongčchangu se vám moc povedla. Sledovala jsem záznamy z OH a byla jste dokonalá. I Ester Ledecká byla skvělá lyžařka i snowboardistka. ☺ Díkybohu že vás máme. Furt jste lepší a lepší. Sledovala jsem vás a ječela jsem štěstím. Díííííííky mooooooooooc.
    Ester Svobodová - Anonymová
  • Martino, jsi nejlepší z našich sportovců během své kariéry. Sjezdový lyžaři můžou jenom závidět-mátohy. Ukázala jsi všem jak se má dělat profesionálně sport. Držím opět palce na dnešek večer. S trenérem jste velice dobře sehraný a proto jsou zde stále kvalitní výsledky vaší pernamentní dřiny. Tvá cílenost, odhodlanost, pokora, rozhodnost, vystupování a nadhled z tebe dělají závodnici "par axcelans". Novináři a komentátoři jedna tupá sebranka, když nevidí sportovkyni roku.
    Naše nejhorší vláda je k ničemu (jako vždy) a tak nebude nikdy žádný stadion. Možná, kdyby Neumannová, vrátila část peněz z Liberce.
  • jsi nejlepší na světě cela česka republika ti fandi *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Martino,
    jste moc fajn. Vaše skromnost je úžasná a Vaše výsledky vynikající !!! Je opravdu škoda,že se ještě nenašel nikdo, kdo bude usilovat o větší informovanost tohoto sportu.Moc Vám držíme palce a jsme hrdi na Vaše výsledky ve sportu.Nejenom my, ale celá Česká republika by si měla více vážit vašich úžasných úspěchů. Fandíme Vám a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit