Přejít na výpis diskuzí

Martina Balogová

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav

    Ahoj Martino,prosím tě mohla bys my poslat 2 podepsané fotky s věnováním pro Lenku,Báru.Prosím posly postou na tuto adresu:Lenka Mašková Manětínská 174 Kralovice 33141 Predem díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ps:Moc jsem ti fandila.
  • Něco nového?

    Tedy Martino,takový hlas tady dlouho nebyl a dlouho nebude.
  • ego

    umis dobre zpivat to je jasny,ale dost jsem slysela ze jsi pekne nafoukana a že tvrdíš že je to rasismus.Ale je jenom tvoje uražene ego
  • Není Tě moc vidět,ani slyšet a to je škoda.Takový hlasový potenciál má u nás málokdo.
  • ŠÁRKA neni druhá Vondráčková.Martina ma Nádhernou barvu hlasu a je to přesně to,co mezi současnýma zpěvákama potřebujem.Marti držim palečky,abys to dotáhla co nejdál!!!!Pa
  • Sarce?Ses vadna, ne?Myslela?Samo ze je a dycky bude...Ma uzasnej hlas, fakt naaadhernej...A Sarka?Vondrackova cislo dve, jednu takovou trapku uz mame, ted sou uz aspon dve do paru...;D
  • ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

    při soutěži česko hledá superstar jsem fandila Šárce , ale myslela sem si že Martina je nejlepší
  • ahojkiiiiiii

    ahoj martino chtela jsem te poprosit o gotku spodpisem jestlimi ji posles tak prosim na tuto adresu:Žaneta Šperňáková Akátová1/458 Havířov-Šumbark 73601 predem ti moc dekuju a at se ti v zivote dari a at dosahnes vseho ceho jsi chtela
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBILA SES MI V SUPERSTAR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit