Přejít na výpis diskuzí

Martin Trnavský

OSOBNOST 3.5.2007 
204 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobíšku

    heej já nejsem bulimička ty jedna arachnofobičko už si stím tvojím fujkáčkem obtížná víc než komáři a to je co říct protože já je nejsnáším a ty mi už piješ krev heeeeeeee *16* *8*
    • Re: bobíšku

      Kasi ty jsi asi často na kasi co?!
  • mňááám...

    Je k sežrání...nádhernej chlap,prostě krása...;) *14* *14*
    • Re: mňááám...

      Je neeeeeeeeeeeej *14* *14* *3* *4* ♥♥
  • Si blbá

    Hmmm já vím co je to charisma nemusím to hledat ve slovníku jak ty. To si bulimička že musíš zvracet po každém hlavním chodu??? Měla byses léčit víš je to vážná nemoc a já mám o tebe vážný strach nezapomeň známe se už 6 měsíců. a co se týká čepičky tak díky bohu máš aspon v něčem pravdu jinak už ti fakt šplouchá na maják Sika
  • trnavský

    Drahá Siko nejspíš nevíš co znamená slovo charisma tak já ti to vysvětlím---je zvláštní dar Ducha svatého;mimořádné schopnosti, zejm. působení na jiné lidi. Myslím že se teď schodneme že toto to tvoje potrhdílo nemá kdežto můj miláček ano. dál co žes to tam ještě psala??? jo že je k sežrání dost pochybuju já bych po něm asi zvracela a pokud jde o tu tvoji čepici tak je fakt hežčí než ta zrůdka trnavský (já doufám že si to přečte *14* *4* *1* ) to je asi tak všechno přeji ti krásný den Kasi
    • Re: trnavský

      *3* je nej Trnavský!
  • Trnoušek

    To co si tam napsala Kasi jsou lži. Je úplně k sežrání v ordinaci vypadá líp než v pasážia má větší charisma než ten tvůj Gerard Butler --- ale čepice je hezčí končím Sika
    • Re: Trnoušek

      jo v Ordinaci je neeeeeeeeeeej *14* *14* *14* *3* *4*
  • co si myslím o trnavském

    No teda mě se vůbec nelíbí i když jak tady jedna holka psala má určité charisma (Gerard Butler má větší o moc), i tak se mi vůbec nelíbí je prostě blééééé. Teď vedle mě sedí má spolupisatelka, která si myslí, že je úžasný a já se s ní asi začnu hádat protože není, ale myslete si co chcete máme na svůj názor nárok (stejně je fůůůůůůůůůůůj)!!! *9* *13* *13* *1* *14*
    • není je božskej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14
  • Výborný nápad

    ... zahrát si v seriálu jako je Ordinace. Vzhledem k tomu, že určité charisma Martin Trnavský rozhodně nepostrádá a k tomu je jeho postava vyloženě sympatická, tady máme pravděpodobně dalšího lamače dívčích srdcí.:o) Mě zajímá jako divadelní herec, kde má podle mě mnohem větší prostor se realizovat a taky se rozhodně chystám podívat na Pravidla lži, protože jejich scénář vypadá víc než dobře. Přeju, ať se objevují takové nabídky i dál...
  • Zajímavý

    Přitažlivý mužský. Škoda, že skončila Světla pasáže. Moc se mi to líbilo. Nechápu, každá blbina s nesmyslným scénářem, ještě horšími a úplně nelogickými dialogy, a herci horších kvalit než ochotníci, jde v tv roky a takový pěkný seriál stáhnou. Je snad už norma "co je úplně debilní, to je pěkný"?
  • Nádhernej chlap

    A je tak hezkeeej... *14*
    • Re: Nádhernej chlap

      *14* je neeeeeeeej
  • Dobrej herec

    Tohoto herce mám fakt ráda... *14*
    • Re: Dobrej herec

      je neeeeeeeeeeeeej hlavně v Ordinaci! *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit