Přejít na výpis diskuzí

Martin Stropnický

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím, pane stropnický. před chvílí jste v jednom seriálu, v roli detektiva, na nově řekl něco jako: "na každého blba, kterého potkáte, nemůžete vytáhnout pistoli. to by jich tady moc nezbylo". dovolte mi radu. pokud pistoli držíte, nenoste ji na hrad, prosím. nemusel byste odolat pokušení a já vás mám rád... jirka.
  • Dobrý den, v době všeobecného šetření si armáda (a policie) drží rekreační střediska.
    Jen v oblasti Tisé na Ústecku vím o dvou budovách!!!!
    Není to trochu přepych? Daleko bohatší firmy se těchto zařízení dávno zbavily (a to je platily ze svého)! Jarmila
  • Pan Stropnický má jedinečnou šanci dokázat, že naopravdu nastoupila nová garnitura. Stačí zrušit pronájem Gripenů. To není jen ušetřených 16,5 miliardy, ale další spoustu peněz na provoz a na platy personálu, které nejsou tak úplně zanedbatelné. Musí mýt však odvahu se postavit všem těm , kteří z toho mají profit.
  • Když jsou ve vlade a na ministeskych postech herci,tak není divu,ze je nase země na tom tak jak je.Je to taky jenom divadlo.Kazdy svec by se mel drzet svého kopyta.Ja jsem vyucena prodavačka a taky nejdu pilotovat letadlo nebo vyucovat na vysokou skolu.Kazdy musí tomu co dela alespoň trochu rozumět aby mohl odvádět dobrou praci.Reknete mi někdo co se to stalo s naší krasnou zemi?Co se to stalo s nami obyčejnými lidmi?Jenom na to divadlo koukáme a mlčíme.
  • Já Vám fandím, ale neobklopujte se poradci, kteří mají 30 let i méně. Naše armáda prochází rekonstrukcí již 25 let a pořád není konec, protože je to banda blbců, kteří to dělají! Celý svůj aktivní život jsem dal armádě a něco o tom vím. Tím se nechci podbízet. ale jenom se připomenout. Aby ti mladí. kteří to myslí vážně byli spokojeni a plnili úkoly bez problémů a s chutí.
  • Vážený pane ministře, vzhledem k tomu, že jsem v armádě strávil celý svůj aktivní život, chtěl bych Vám popřát hodně úspěchů ve Vaší práci. Ale prosím Vás neobklopujte se za první poradcema, kteří mají 30 let a možná i mladšími. Armáda není už to co bývala, každý s prominutím blb ji považuje za zbytečnou, Ale to by byla delší diskuze. Armáda prochází rekonstrukcí již 25 let a pořád to je málo. Věřím, že si s tím poradíte a především přemýšlejte o zahraničních misích, coý si myslím, že je pro nás nesmysl.Nechtěli to po nás Rusové a tak proč lezeme Amíkům do pr.... Dalo by se o tom docela dlouho diskutovat a myslím, že by se našlo racionální řešení!! Možná to nebudete číst, ale kdyby náhodou, tak se zkuste zamyslet nad tím, co tady je!
  • Váš vstup do politiky z Vás leda udělá dalšího nepopolárního blbce z řad politiků.
  • Pan Stropnický, absolvent divadelní fakulty, absolvoval při studiu vojenskou katedru, tak jako všichni studenti vysokých škol. Na této vojenské katedře probíhal základní vojenský výcvik se zaměřením na poddůstojnickou činnost. Po skončení studia nastoupil na jednoroční voj službu v hodnosti svobodník absolvent. Byl zařazen k tělesu AUS (armádní umělecký soubor Víta Nejedlého) Po skončení vojny nastoupil k Městským divadlům pražským.
  • z daného životopisu vyplývá,že budoucí ministr obrany nebyl ani na vojně..
  • Pane stropnicky,
    Velmi se mi libi Vase nazory. Volila jsem Vasi stranu a doufam, ze jsem udelala dobre.
    Konecne musi politici pouzivat zdravy selsky rozum a nekrast.
    Moc vam vsem fandim a drzim palce. Preji vwe nejlepsi a krasne abklidne vanoce.
    Vase Dasa Berankova
  • Ty zase zajdi na psychiatrii. tam ti určitě pomůžou.
  • Máte děti proto prosím čtěte proč ne volím ano. Zadejte si na internetu tohle.
    Varovný vzkaz z českých laboratoří.
  • Pane Stropnický, pokud máte narozky, co vám popřát, hlavně jak se přeje zdraví, k tomu notná dávka štěstí, hlavně buďte šťastný s Veronikou a bezvadnými dětmi. Zdravím tímto i Agátu, která je mi ve všech směrech moc sympatická, je to živel, ale umí, moc jí fandím.
  • Mistře,
    občas na Parlamentních listech čtu Vaše články, a to s velkým zájmem.
    Obdivuji Vás, fandím Vám, cítím ve Vás skutečnou a velice inteligentní osobnost.A co je hlavní ?? K Vaší inteligenci se přidružuje ještě i vysoká morálka.Budete-li někdy mít čas a chuť, napište mi pár řádků,prosím.

    Ing.Mojmír Bleša
    e-mail.adresa : mblesa@seznam.cz
  • K reakci na Váš "Nadhled" ze dne 17.10.2012 jsem našla pouze dvě slova - "svatá prostoto"
    Jana Frýzlová
  • drhouse1

    Martin navždy

    Ahoj Martine,je to let kdy jsme se poprvé potkali-Vrbno pod Pradědem,a pak naposled na Václaváku.Chci Ti jen popřát k narozeninám hodně štěstí,zdraví,úspěchů a mám nápad:co kdybychom se třeba zase sešli a dali kafe.Moc rád Tě uvidím tak se ozvi Radek-607792806
  • Re: good

    chci jenom řict že je to pravda matěj stropnický je moc hezký kluk a hlavnme sem se divila jak může hrát ve filmu máj no já bych na nej tipla hrát filmy nez kandidovat za stranu zelených no proste good moc se mi líííííííbíííí že božíííííííí.tak hodne stesti mateji at se ti dariiii.ps.doufam ze nejsi vdaný máš klidne místo u me........!!! *14*
  • good

    pane stropnicky mete vazne pekneho syna sem do nej zamilovana ale rikam si je o sedm let starsi nez ja to by asi enbylo to prave orechove *4*
  • Re: :)

    no..taky si říkám xD
  • wendy.94941

    :)

    Pane Stropnický máte moc hezkého syna!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit