Přejít na výpis diskuzí

Martin Lee Gore

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DM

    Ted sem byla na svém prvním koncertu v Praze 25.6.2009. byli úžesní.A na to že David je po operaci tak to bylo ohromný a Martin umí krásně skládyt hudbu i Andy se tam hodík kdyby nikdo z nich chyběl neni to ono takže miluju je DM... *14* *14* *15*
    • Já byl na prvním koncertu v Berlíně v listopadu 1990. Jejich tour manager Andy Franks, kterého jsem znal z filmu 101, dal mě a dalším 12 Čechům a Slovákům backstage passy zadarmo, když jsem mu řekl, že jsme z Československa, kam při tehdejším World Violation Tour nezavítali. Jo a k Andymu. Mně by tam nechyběl, mně chybí Alan samozřejmě.
    • Poslouchám DM od začátku a za totáče jsem měl štěstí že byl koncert ve sportovní hale na výstavišti

      ---Depeche Mode - Stripped Live in Prague 11.3.1988

      http://www.youtube.com/watch?v=9ABgI04EEjk

      BOMBA a navíc té době? Něco nemyslitelného.
  • Marty je nádherný člověk, musí v něm být snad kus anděla, jak jinak by mohl tvořit něco tak nebetyčně krásného? V tomhle chlapíkovi, který na mě naživo působí trochu jako marťánek, malý princ, který je vždycky kouskem sebe na jiné planetě, prostě v něm cítím něco tak niterného, že mě jeho zpěv dojímá k pláči. Doslova.
  • Málo se ví, že Martinův biologický otec je černoch, který sloužil v Británii, kde potkal Martinovu matku. Ta mu to řekla, když čekal první dítě - aby nebyl překvapenej, kdyby nebylo úplně bílé. Martin Gore načež svého otce v USA vyhledal. Je zajímavé, že jak Martin, tak i jeho děti vypadají 100% bíle. Příroda si holt někdy jde svou cestou. Jinak pro mě je Martin jeden z nejlepších skladatelů pop music v historii. Stejný génius jako John Lennon. Ale vrchol jeho skladatelského umu spadá do let 1986-2005, kdy vznikla vrcholná díla Depeche Mode.
  • Martínek je prostě Borec, kterému nejde odolat. A ty jeho texty ... zbožňuju Home, Loverman, Sistrer Of Night.zdravím všechny jeho fandy *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit