Přejít na výpis diskuzí

Martin Dejdar

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • obdiv

    Martine, tobě patří bezesporu obdiv. Já osobně si myslím, že jsi hodně nadprůměrně talentovaný. Jen škoda, že tě u nás více neobsazují. Dokonce si myslím, že bys byl i dobrým učitelem moderního tance. Píšu toto, i když jsem si dnes v práci na kráječi pořezala prst, takže píšu se zafáčovaným prstem, který teď nemotorně používám pri psaní na klávesnici. Ale napadlo mě napsat ti právě teď. Moc ti přeju ať se ti daří pracovně a ještě ti přeju stálé rodinné štěstí. Ať máš stále dobrou formu!! *3* *4* *3*
  • MARTIN.D

    Je superr!!!!!!!M.M *3*
  • všechno nejlepší k svátku
  • Ještě dříve, než se narodil.

    *3* Před týdnem jsem projížděl městem Chrast u Chrudimi a vzpomněl jsem si na setkání, které proběhlo v době mé vojenské služby.
    Narodil jsem se nedaleko městečka, kde vyrůstal Martin Dejdar (Zdislav u Luže okr. tehdy Vysoké Mýto) a tak se stále do tohoto kraje vracím. Dnes je mi již 67 roků a to setkání mohlo proběhnout kolem roku 1962 (ev.1963 z jara). Vyjel jsem tehdy z Olomouce na služební cestu do Přelouče a tak jsem samozřejmě jel i se svým "spolubojovníkem" a kamarádem Milanem přes Luži, kde jsme přespali. Ráno jsme vyjeli přes Dobrkov do Chrastu a Milan mi vyprávěl, že v tomto městečku žije jeho nadřízený 1. důstojník námořní lodi (jméno si již nepamatuji) Vlasta Dejdar a tak jsme se domluvili, že se v Chrastu po něm poptáme a on ho navštíví. Zastavili jsme se kousek před náměstím a poptávali jsme se... nasměrovali nás k domku, kde jsme se setkali se starší paní, matkou pana Dejdara (dnes vím, že Martinovou babičkou) a ta říkala, že máme štěstí, že se Vlastík vrátil před pár dny z moře a že je doma. "Ale je prý chudák celý pohublý...." Ukázala nám, kde hledat a za chvíli nás přivítal usměvavý člověk, opálený, v krátkých kalhotách... sympaťák a na první pohled "mořský vlk". Po útrápenosti a pohublosti ani vidu ani slechu. Pozval nás do domu, poseděli jsme, vypili kávu a on si s Milanem povídal o společných známých. Byly to asi dvě příjemné hodiny v rodině Dejdarových. To ovšem tehdy ještě nebyl Martin Dejdar na světě.
    Tak jsem poznal jeho rodiče a na to jsem si před týdnem také vzpomněl. Hezká vzpomínka na dobré lidi.
    Josef Griml - Chomutov
    joee@volny.cz
    777 107 256
    a ještě jedna zajímavost - Martin se narodil 11.3.1965 ve Vysokém Mýtě, já 14.3.1942 ve Zdislavi, okres Vysoké Mýto
    Takže ho zdravím a až do Chrastu u Chrudimi přijede, tak prosím, aby rodiče pozdravoval. *3*
    • Ozzák:)

      Jo...je výbornej herec!!!Nejlepší je v Comebacku jako Ozzák *1* Je suprovej borec! *1* Moc mu to přeju-je borec
      • zizinka13

        nej herec

        nej herec o pravdu viděla jsem s váma jen v několik filmů je mi líto že to panství byl takovej propadák ale ten scenárista byl neschopnej. jo a ozzák nio ten je opravdu nej
    • Re: Ještě dříve, než se narodil.

      Ještě bych doplnil.
      Dost jsem se v životě zabýval divadlem, i když pouze ochotnickým. Pročítám tady tu diskuzi a musím za sebe jednoznačně říci, že Ozzák není to "pravé ořechové" (asi i proto, že nemám sitcomy rád), ale role Maděry, tak to je panečku parádička. Tady ukázal Martin Dejdar to, proč patří mezi nejlepší herce své generace. Viděl jsem všechny díly Zdivočelé země a nenechám si ujít pokračování. Takový předobraz mám před očima z Krušných hor - pod kterými žiji už od roku 1945.
      Kdy poběží v ČT pokračování Zdivočelé země ?
      Josef Griml - Chomutov *4*
  • ptákoviny

    byla jsem stálou návštěvnicích kdy martin dejdar uváděl ptákoviny na nově při natáčení byl velice vtipný a příjemný měla jsem možnost s ním mluvit osobně protože v té době různé ptákoviny sbíral pro svůj pořad a já mu jednu takovou ptákovinu přinesla v té době byl hodně všude vidět ale do hlavy mu to nestouplo je to fajn člověk *14*
  • piskot256

    Vše nej ke tvým 45 :)

    Všechno nejlepší Martine *3*
    Si nejlepší z Comebacku *1*
    Jen tak dáál :)
  • pro martina

    martine,jsi dobrý herec a nej jsi v comebacku!
    vše nej... *1* *5*
  • Dejdar a Dardej

    Mohl by mi prosím někdo poradit, jak se jmenoval televizní pořad (mám dojem, že snad vysílaný kdysi asi před 10 lety na Silvestra), kde vystupovala Helena Vondráčková a Martin Dejdar hrál jejího souseda, který se jmenoval Dardej a možná tam hrál i Vydra nebo Zedníček. Bylo to něco na způsob situační komedie se zpěvy.Ten pořad jsem viděla jen jednou, ale hrozně se mi líbil, od té doby ho vůbec nedávali. Vzpomenete si někdo, jak se jmenoval?
  • Jste výborný herec, obzvlášť v Comebacku!! *4* *3*
    • Máte pravdu Tery a Ádo *4*
  • V comebacku byl super!!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší