Přejít na výpis diskuzí

Martin Dejdar

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinovi

    Vážený pane propagujete něco, co jste nezažil, a hrajete si na hrdinu.. Poprvé jste čůral v roce 1964 začal jste myslet v r. 1974, schopen zralé úvahy jste byl v r. 1984, budiž....
    Akle nekecejte do něčeho co bylo v roce 1954, to vás tatínek čůral na plot nebo do kytiček...
    Tak si to laskavě uvědomte a přestaňte z toho vytloukat kapitá....
    • Re: martinovi

      Povídal kdysi jeden starý herec "Už je mi spousta roků, měl bych napsat paměti". Šel do Papírnictví, koupil si blok a tužku, sedl ke stolu a zymyslel se.... "Do prdele, vždyť já si nic nepamatuju !" - Ten vtip není z mé hlavy, vyprávěl ho Vladimír Menšík, ale myslím si, že i Vy (jsem slušný a vykám) jste právě takový PAMĚTNÍK !
      Zdeněk Štěpánek, když hrál Žižku nebo Jana Husa si taky nemohl husitskou dobu pamatovat. Ten Váš blábol na tomto diskuzním fóru je, Vážený "pamětníku" plivnutím do polévky. Doporučuji Vám, zastavte se před zrcadlem a podívejte se sám sobě do tváře.... snesete-li ten pohled vůbec.
      Velice nazlobený Martin Brázda *5* *16* *10*
      • Re: Re: martinovi

        Moje odpověď nebyla směrována "Martinovi", ale PAMĚTNÍKOVI. Kliknul jsem v rozčilení špatně. Omlouvám se.
        Martin Brázda *3*
    • Re: martinovi

      Zajímalo by mě, kdy jste vy byl schopen zralé úvahy - jestli Dejdar (podle vás, ne že bych s tím souhlasil) někdy ve dvaceti, tak vy tak požná v padesáti, jestli někdy. Měl byste si uvědomit, že ten seriál napsal Jiří Stránský, který skutečně má z čeho čerpat.
      Divím se, že všichni to příznivci pana Dejdara váš příspěvek dosud ignorovali, mně to nedalo a div, že mi to dá nepoužít zcela patřičných vulgarismů, jež mě při pomyšlení na lidi jako vy napadají.
  • panu Martinu Dejdarovi

    Pane Martine Dedare straštně se mi líbite od té doby co začala hrát zdivočelá země a jak byla poslední sezona ta zdivočelá země je strašně supér už se těším na čtvrtou řadu no a tady vám všichni píšou proč se neholíte tak to je snad jasné když se bude točit čtvrtá řada zdivočelé země *4*
  • Ozzakovi

    Ozzák je borec!!! *3*
  • lena73

    Rolníci, rolníci, kdopak vám dal hlas?

    Rolníci, rolníci, kdopak vám dal hlas?
    Stromy, koule, rohlíci, vožerem se zas.
    Hvězda nad betlí, vosel u jeslí,
    zlatý prase poránu ti to vykreslí!
    Houby záleží, jestli nasněží,
    zavoláme Ježicha, ať nám naježí!

    Rolníci, rolníci, kdopak vám dal hlas?
    Byl to kašpar veliký nebo dědek mráz?
    Rolníci, rolníci, co to zvoní v nich?
    Stromy, koule, rohlíci, vánoce a lííííh. *4* *1*
  • Denaturáááát

    Dobrý den, chci se zeptat jestli je delší verze písničky Denaturát. Napiše mi na mail jestli budete mít chvíli čas, díky a ať se Vám daří.
  • ozák a bárt

    ozááák hustej chlap . comeback mu fag padne. má dabing na barta simsna fag borec tohle!!! *3*
  • smejkysek

    Ozzáku-Martine

    Dobrý den přeji,dodatečně ŠTASTNÝ NOVÝ ROK...Mooc ráda bych Vás chtěla poznat osobně.Vy jste vážně něco extra!Zdivočelou Zemi jsem skoro vůbec nesledovala,ale i to co jsem viděla se mi moooc líbilo.Dále Comeback tak ten hrajete nejlíp ze věeho.Seriálová postava Ozzák Vám sedla.My ve škole děsně blbneme...Hrajeme tam různý scénky pro radost.Různé hlášky z Comebacku používáme...Na Vás opravdu nikdo nemá!Vy jste muž s velkým M!Mám Vás hodně ráda,i když jsem Vás ještě nepoznala!Mějte se hezky a přeji hodně úspěchu,zdravíčka a štěstí!Mám Vás ráda....Na schledanou! *14* *4*
  • Mám osobní dotaz.V roce 1980 jsem se učila v Brně na Charbulové s JAROSLAVOU DEJDAROVOU z Vysokého Mýta,její babička bydlela ve Viničních Šumicích.Pokud ji znáte, pozdravujte ji.Děkuji z krásné zážitky u TV při Vašich pořadech.EMA z jižní Moravy
  • pan herec

    chtěl jsem původně napsat dlouhý příspěvek,ale napíšu jen - DÍK - !!
    Ve zdivočelé zemi jste mě přesvědčil.
  • Nejlepší!!! :-)

    Martin je koží kluk :-)

    Chtěla bych ho přidat sem, nevíte jak na to?

    http://wwww.prostemulluju.cz

    Děkujůůů mooooc *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit