Přejít na výpis diskuzí

Mark Wahlberg

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wahlberg neni borcem a silne pochybuju, ci nekdy bude. Borec byl napr. Richard Burton, ale to je pro nase konciny zcela neznamy pojem. Wahlberg nevidel herecky talent ani z rychliku, tak si to UVEDOMTE.
  • No, Wahlberga nemusim ani ty jeho drsny kecy, jedem si ja veru radeji ty moje "herecke blbecky " uznavat, jen tak jich par vymenuju
    James Stewart
    Richard Burton
    Sir Anthony Hopkins
    Jack Nicholson
    Marlon Brando
    Cary Grant
    P. S. dyt jenom takovy Burton dokazal v zivote vic, nez deset tvych Wahlbergu dohromady *1* *1* *1* Aneb Hopkins
  • Herecky drevo, jak muzete takove lidi uznavat? Hrat Neumi, nikdy neumel, nema na to.
  • happy birthday Mark
  • ifciqQq
    Haaaaaaaaaaaaaaaaaaa...............ja sa pridavam preeedcasne k gratulacii :D:P budem prva :D 41 na krku :D moj cukrik :D :-* buddd tak uzasne slizky a tvrdy chlapec ako si, a prosimta,...nikdy nezmen svoj slovnik a nadhernu anglictinu, koly ktorej dokazem pozerat filmy s tebou bez tituliek! :)
  • Pamatuju, když byly songy Happy people a United v Esu s Terezou, bylo mi asi 9 let, doteď se mi to moc líbí. *14*
  • ifciqQq
    http://popwatch.ew.com/2010/07/24/comic-con-video-the-other-guys/

    Odporucam pozriet! on ma proste štyl :D:D:D:D a ten tvoj slovnik! ;)
  • Zamiloval jsem si jeho songy s Princem Italem... od té doby co jsem slyšel poprvé v rádiu United po něm jdu:D Moc by mě zajímalo jak to tam tehdy všechno probíhalo...ty drogy, basa až po perfektní muziku a herecké výkony....pokud by někdy vydal svou autobiografii, tak bych si ji neváhal koupit, protože to bude stát zato *4* A když vidím jejich klipy tak na mě nějak doléhá nostalgie a vzpomínám na devadesátá léta, jak bylo úžasně, coby kluk na základce *7*
  • ifciqQq
    http://collider.com/mark-wahlberg-ted-justin-bieber-basketball-movie/135801/

    Justin BIEBER a MARK WAHLBERG v jednom filme...nemam slov... *10*
  • Dnes se mi o něm zdál pěkný sen.Byli jsme blízcí přátelé a já mu věštila z dlaně.Viděla jsem že nebude dlouho žít a tak jsem ho upozorňovala aby si dával pozor.To přátelské souznění bylo krásné.Jen jsme seděli a on mi naslouchal.Dávej na sebe pozor jsem mu říkala.Tak doufám že se to nesplní a ještě hodně dlouho tady mezi námi bude a předvede nám jak mu to moc sekne ve filmech. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit