Přejít na výpis diskuzí

Mark Harmon

OSOBNOST 10.2.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • leniistars

    překlad-Birthday

    Přeju ti vše nejlepší hodně zdraví a štěstí. Hodně úspěchú v herecké kariéře, taky hodně štěstí v lásce a kamarádství.♥ Tvoje fakt, fakt, FAKT NEJvětší fanynka Lenča(Abby):-) ♥♥♥ Miluju tě a moc♥♥ Miluju taky váš nejúžasnější seriál NCIS... Fakt ho šíleně miluju. Tak si užij SVŮJ narozeninový DEN!!:-) ♥♥
    • birthday

      Všechno nej nej nej jsi jeden z nejlepších herců na téhle planetě tak hodně štěstí do dalších let *14*
  • leniistars

    Birthday

    I wish you all the best for good health and happiness. Much success in the acting career too much luck in love and friendship. ♥ Your really, really, really biggest fan of Lenka (Abby) :-) ♥ ♥ ♥ I love you a lot ♥ ♥ I love you too amazing series NCIS ... Really love him madly. So enjoy YOUR DAY !!:-) birthday ♥ ♥
  • happy birthday ;D

    Všetko najlepšie k narodeninám *15* veľa zdravia, šťastia a podobne *1*

    A v NCIS je úplne super *15*
    • gunny

      Re: happy birthday ;D

      Všechno nejlepší !

      Myslím,že Mark není z těch nerozenin moc nadšený. I když nato,že mu je 59 let vypadá dost dobře. *3* *3* *4*
      • kuddel

        Re: Re: happy birthday ;D

        Tohle je podle tebe dost dobře? Vypadá kurva dobře! Málo který chlap je tak sexy jako Mr. Harmon!
  • markýý

    mark je prostě ten nejvíc sexi herec jakýho jsem kdy viděla a na svůj věk je krásný tak jako dvacetiletej ale spíš ještě krásnějšííí *14* *14* *1* *1* *4* *15* *8* *4* *14* *3*
  • :D

    :D vy mi vždycky dokážete vykouzlit úsměv na rtech těma svajma příspěvkama :D :D Uznávám že na svůj věk vypadá víc než dobře (musíte uznat že má charisma a možná dokonce sex-appeal) a netvrdím, že by se mi nelíbilo něco s ním zažít ;) Ale tvrdit že ho miluju? Myslím že to je trochu moc, dámy, nemáte taky ten pocit? :D Troufnu si to tvrdit z jednoho prostého důvodu: neznám vás, ale nepředpokládám že by ho některá z vás potkala a zná jeho povahu..."miluji tě" jsou mocná a tajemná slova, šetřete s nimi...
  • ahojky

    Marku jsi super herec a role v námořní vyšetřovací službě prostě nemá chybu *15*
  • denina07

    denina07

    vse nej k narozkam *4*
  • ruz

    Tak nám skončil NCIS, ale jeho kouzelný úsměv zůstane ve vzpomínkách.
    • evinek

      Re: ruz

      Růženko, včera byl 1. díl další série. Konečně! A jeho kouzelný úsměv opět zářil!
  • Mark

    Mark je prostě nejlepší. Já ho přímo žeru hlavně v NCIS je boží. *14*
  • kkk

    je fakt dobrej herec,ale myslím,že bych našla hezčího, i když na to kolik mu je to není nejhorší *4* . kdo to tam psal,že je sexy *7* . no ,nevím,co na to říct. achojík *4* *4*
    • www.tony

      Re: kkk

      ty svině :-) on je úplně úplně nejvíc sexy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit