Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

OSOBNOST 31.12.2006 
364 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday!! *5*
  • Řeknu ti jednu věc, pro tebe to asi bude překvápko.... Vaše popove 'hvězdy' taky fetujou..
    Není žádný monstrum!! A pokud je, tak já jsem taky tím pádem a radši budu mít každý den vymachanou hlavu v hajzle než stratit svůj názor a svou hlavu...
  • RE: Sunny
    Hitler byl rasista a vraždil hodně vraždil.
    Připadá ti že Manson vraždí?
    Ku*va lidi spamatujte se.. Manson Vám nic neudělal tak ho laskavě neurážejte.. Je to můj vzor a spousty lidí taky ho má za svůj vzor..
    A co podle tebe Manson dělá tak hrozný ho že ho přirovnáváš k Hitlerovi?
    Jen se jinak obléká a má jiný hudební vkus...
    Podívejte se na sebe tady se ohání te tim co řekl : Nenávidím lasku miluju nenávist.
    Ale při tom se podivejte jak odsuzujete lidi, kteří se liší.. Vy nás nenávidíte tak mi máme právo Vás taky nenávidět a spousta lidí Vás nenávidí...
    Ale mně je Vás spíše líto...
  • Ten minulej komentář přesněji o Fuj tak ten je TimejikaL11
    Vážně divný jmeno....
  • Ty jsi fuj!
    Není blbec a nenahání dětem hrůzu.....
    Je nejlepší...

    PS.: přestaňte ho nazývat fuj! Když už ho musíte mermomocí urážet tak si vymyslete něco originálnější ho než fuj....
  • To je hezký že pro tebe je hnusák, ale nás teda aspoň většinu to nezajímá, víš?
    Škoda že ti v tom nemůžeme zabránit a ostatním taky co tady urážejí Mansona....
    Když se Vám nelíbí tak si o něm číst kurv* nemusíte, ne?
    Urážejte si ho spolu s lidmi, kteří mají vymletý mozky 1D,JB,MS,...atd.
    A neurážejte ho jenom podle oblečení atd. Děkuji..
    Je to geniální hudebník a má skvělý módní vkus.... A ty vaše 'popové hvězdy' mu nejsou ani po kotníky....

    Jo a když je ateista tak není satanista a i kdyby byl tak je milion krát lepší než vy co urážíte všechno co není podle Vás dobrý.
  • Sorry. Už fakt musím.

    To jste tak vypatlaní, že nepochopíte, že je to jen imidž? Má neuvěřitelný talentovaný hlas! Co ty víš o slávě. Jsi jen obyčejný člověk sedící za monitorem počítače, stejně jako my ostatní.
    On něco dokázal. Dokázal lidi zaujmout svým hlasem.
    Že nechápeš, jak toto můžeme poslouchat? Je to normální muzika!!
    Radši budu poslouchat 24h v kuse Mansona než 1x denně Biebra!

    A pište, si že mě ovládnul Satanismus!
    Stejně Marilyn Forever!
  • Sorry, tohle napíše jen uplný.... Marilyn = Marilyn Monroe = DOBRO
    Manson = Charles Manson = ZLO
    Tp znamená, že je DOBRÝ i ZLÝ.
    Ksždý má v sobě kousíček zla i dobra ale záleží v jakém množství.
    Lidé stále nepochopí, že je to jeho imidž.. Ubohé. Učí na vysoké.. Je to obyčejný muž jen s úžasným nadáním na zpěv.
    Všichni ho považují za monstrum, zvíře.. obludu.
    Já ho však mám za vzor.
    Zhejtujte mě.
  • Nemáš. Já zase mohu tvrdir že pravdu mám já.
  • Je prostě svůj! Kdyby neuměl zpívat, dávno není tam, kde je.
    Jop, jsem děsně posedlá satanismem když tohle říkám, že? Každý den se modlím k satanovi.
    Marilyn je prostě svůj a to je na něm to nejlepší. Má neuvěřitelný talent! Jděte ještě slušně řečeno do p*dele a přestante prosím psát tyhle h*vna. Děkuji :)
  • Může být jaký chce. Je to svobodný člověk. Má právo vybrat si svou víru. Může být křestan, žid aj.
    Z lidí, kteří ho jen uráží je mi opravdu špatně..
  • *Satanismus
  • PaulaDMLoverka
    Všechno zlato...VŠECHNO *14* *14* *1*
  • Proboha proč mu nadáváš? To že se ti nelíbí mu nemusíš nadávat.
    Mrzí mě to. Mrzí mě za něj, že ho neznáte a hned mu nadáváte.
    Já vím že ty jsi dítě a jistě ti nahání hrůzu že nemůžeš jít ani večer na toaletu ale zlý vliv nemá na nikoho! Radši budu "satanista" a poslouchat Mansona než jiné popové ho*na od Taylor Swift atd!
  • Rozhodně lepší než popové sra*ky.
  • PaulaDMLoverka
    No já nevím, na co si hraješ, jestli jsi ateista, tak prosím, ale řekni mi, jestli jsi náhodou neutrpěla v dětství pád na hlavinku. *12* *3*
  • Lidi, začíná mi být z vás opravdu zle. Proč pořád odsuzujete lidi, kteří poslouchají jiný styl hudby než "popík"? Jak ho můžete soudit když ho ani neznáte? V normálním životě by jste ho bez make-upu ani nepoznali! Je to normální chlap. Učí na vysoké! Chcete mi říct, že má špatný vliv na všechny jeho studenty?
    Je to jeho imidž! Chápu, nemusí se vám líbit a já vám ho nebudu vtloukat do hlavy ale prosím, vzpamatujte se! Musíte ho tady urážet? Rozhodně vypadá líp než přiteplený Justin Bieber. Má úžasný hlas a je prostě jedinečný. Všichni mě teď zhatujte že mě "ovládnul satanizmus" je mi to jedno! Můj názor se na něj nezmění!
  • Každý poslouchá jiný styl hudby :)
    Je to jen jeho imidž. Ve skutečnosti vypadá jako každý normální chlap. Dokonce učí na vysoké škole.
    Nevím, proč my "satanisti" by jsme se měli nad sebou zamýšlet. Zamysli se nad sebou první ty. Z bludů co tu meleš mi asi vykrvácí oči.
  • duul
    Křesťanství, či jiné náboženství je to stejné, jako Satanismus, akorát že Křesťanství je pouze víra v Boha, kdežto Satanismus je především víra v sama sebe. *4* *3*
  • duul
    Spíš Ty by ses měla zamyslet nad tím, co sem píšeš, protože není normální říkat o lidech, že jsou FUJ, to ví i malé děti a jestli Ty ne, tak je mi tě opravdu líto. *8* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit