Přejít na výpis diskuzí

Marie Javorková

OSOBNOST 10.6.2010 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • komentář

    Všechny Vaše obrázky mě něčím zaujaly!Jsou moc krásné!petrotasss-Petr
  • Tahle paní se sice snaží, ale vše je vymyšlené...už jste někdo navštívil její vernisáž? Asi ne.
    • Souhlas, paní umí s PC, takže samá fotomontáž, tváří se jako celebrita, ale samej výmysl.
      • a upravte vek. jeji 50. *1*
  • v galerii Saatchi Londýn jsem žádný obraz této snad známé malířky Marie Javorkové nenašla. Je opravdu malířkou?? Já trochu pochybuji. Může někdo poradit?? Ona na dotazy, které se jí nehodí neodpovídá. Děkuji.
    • Ani najít nejde, tohle není umělec, ale podvodník.
  • Forografie s Jiřím Grygarem je komická. Jedná se o jeho odbornou přednášku, ale paní umělkyně si ji pojmenovala jako společné povídání o jejím strýci. Škoda, že se víc nesnaží malovat, než si vymýšlet pohádky.
  • Máte pravdu. Je jí 51 let.
  • Obrazy paní Javorkové mne zaujali a tak jsem jeden vydražil sice to nebyl její výtvor ,ale podstatně velkolepějšího malíře V Radimského a těšil jsem se do té doby než mě p.Javorková napsala že jí pes ten obraz zničil a tak se stalo i dálším 3 lidem na Aukru .Paní Javorková se zaštituje Čapkem ,Kafkou a svými asi poctivými příbuznými,ale sama se tak nechová.Říká se že pravda se má hlásat tak ji hlásám.padvlk
    • Paní Javorková není umělec, to je jeden velký podvod.
  • ------------ Původní zpráva ------------
    Od: Pa++l Vl++k
    Předmět: Re: Poslední výzva k plnění smlouvy
    Datum: 15.9.2011 07:28:29
    ----------------------------------------
    A ještě něco dnes jsem se rozhodl že daruji kupní smlouvu s Vámi nějaké vymyhačské pokud možno ruské firmě adresu máte doufám pořřád stejnou nebojte se vše co dělám je v mezích zákona to vy jste porušila smlouvu a tím i zákon do 14 dní jedu do Prahy tak nějaké rusáky navštívím.At se Vám i s vaší čelistí spí dobře .Oni ten obraz z Vás dostanou.Adresa je stejná ?
    Marie Javorková
    X+++++++ XY
    120 00 Praha
    77. 7.. ..4
  • ------------ Původní zpráva ------------
    Od: Pa++l Vl++k
    Předmět: Re: Zakoupil/a jste předmět:
    Datum: 14.9.2011 16:15:11
    ----------------------------------------
    Věc taky předám vymahačské firmě ta už si s Vašim psem poradí za ty peníze mě to stát bude nebojte se, nejsem žádný chudák ať se Váš pes těší na návštěvu
  • Ještě je tak nevychovaná, že lže a píše negativní komentáře o mém brutálním vyhrožování ona podvede 4 lidi a myslí si že napíše na celý internet jaká je umělkyně atd.Napíše jaké má chytrý a myslím si poctivé příbuzné,ale určitě jim neřekla že podvádí lidi.Nejde o to kolik ty obrazy stály,ale oto jak se někteří lidé tady na internetu vychvalují ,jací jsou dobří a vzápětí podvedou lidi.Kdybych byl sám tak je to něco jiného to se dá snad omluvit ,ale udělala to 4 lidem
  • ------------ Původní zpráva ------------
    Od: Pa++l Vl++k
    Předmět: Re: Poslední výzva k plnění smlouvy
    Datum: 14.9.2011 15:37:15
    ----------------------------------------
    Nic si z toho nedělejte i s fotografií se dá určit cena a jednou se ten obraz objeví a tímto na Vás podám trestní oznámení za zničení mé věci,protože podle kupní smlouvy je věc má obraz podle znalce má cenu asi 110000kč takže rozdíl mě doplatíte .Nemysletesi že nevím že obraz máte pošlete ho i poškozený Paní já nejsem hloupý moravák a na Vaše výmysli neskočím.Že se nestydíte před sebou a bohem .Vy si myslíte že jsou všichni lidé hloupí jenou Vy jste vymyslela dobrý
    podraz.Nechám udělat oficiální ohodnocení i s fotografií a pokud ho někdy prodáte tak obchod z pochybním protože je stále můj majetek i kdyřž jste odmítla peníze .Proto Vás důrazně žádám o zaslání obrazu negativ jsem Vám už udělil a taky budu dělat vše ,abych Vám znemožníl obchodování na aukru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit