Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nej k narozkám! *3* *1* *4* *14*
  • Ahoj mam te rada a dene posloucham tvoje skladbi chtela bych te videt na živo a zaspivat si tvoji pisničku z nespotany andel mam te moc rada
  • Ahoj mam te rada a dene posloucham tvoje skladbi a sem tvoji faninkou a chtela bych a by sem te videla na živo a jednou si stebou za spivat mam te rada moc klidne bych se kuli tobe zabila at si stasna mam te rada ahoj
  • Blahozelam ti k Vitazstvo lasky a je super ze hrajes zasa s Williamom Levyho
  • je strasne hezka a simpaticka taky by chtel ji videt na zivo *14*
  • Přesně ona je prostě nejlepší ze všech
  • Veseleho valentina ti prajem Maite Perroni. Mam ta velmi rada
  • Chtěla bych tě moc moc vidět naživo snad se to stane až virostu pojedu do mexika a tam te snad uvidím *3* *3*
  • Ona je prostě super super star je nej herečka a zpívá fakt božsky je nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • To nou znamena Nie
  • Nou
  • maite perroni je strašně ale tak hodně úžasná holka která dobře zpívá a taky hraje ve filmech strašně se mi líbí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Maite velmi sa mi pači tvoje pesnicky a hlavne filmi moj oblubeni film je Nesputani aniel. Kebi si este takuto telenovelu natocila podobne nieco tak bito bolo fajn mozno sa nieco deje prosim dajmi vediet tvoja verna a asi najvernejsa obdivovelka Nela cav
  • Maite velmi sa mi paci serial Nesputani aniel si jedina herecka ktoru tak mam rada pozerala som vsetky tvoje seriali Rebeli a Rodina Kladba. ;D
  • Maite Perroni seš nejlepší :D a vždycky budeš :) nikdo jiny na tebe nemá :D a najdisi už nějakeho chlapa :D at nejsi sama :D (wiliam Levy ) :D by byl pro tebe :D
  • Jsi nejlepší s Williamem Levym doufám,že jednou spolu budete *14*
  • maite perroni miluju tě moc moc mám od tebe celí pokoj mam tě moc moc rada si pro me vse každyden mám o tebě jen sny a koli tobě sem se naučila milvat fandim ti moc moc moc si dokonala nejkrásnější hodna mam thebe moc rada :* *14* *14*
  • jedine maite perrroni tyy si naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj krajsia najkrajsia ty si moje vsetko spievacka si moja moja a ja som ked som ta videla v se rialii nesputany anjel a my pecardooo my pecardooo som ani jeden diel nespustila viiidiiiim ze a si ty sy z nyyych najkrajsia na celom svete vzdyyyy tyyy budemm písattt a byy syyyy vedelaaaaaaaaaa ze ta mnam rada maite perroniováá *14* *1* *15* *2* *14* mam ta fat fakt fakt!!!!!! rada *11* *8* *6* *5* *5* *5* *14*
  • maite perrony si pekna :-P ale inač mas peknu pesnicku tu y o
  • Miluju jí !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit