Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smiley15
    Všechno nejlepší Maite *4*
  • May všetko najlepšie
  • maite mamta velmi rada velmi si maa dojala vo seriali rodina kliadba a vtom anieli si proste super fakt maite peroni *14* *14* *3* *3* *4* *4*
  • asi tu všetci ľubime našu May,tak ak máte Fb prosím přidajte sa : http://www.facebook.com/pages/Maite-Perroni-Fans/125125610922245 *3* *14*
  • moc me mrzi ze rbd us neni jako sou ale ne us skupina ....proste mam rada vsechni od rbd a nedelam rozliseni....preju si aby se daly rbd zase dohromady *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ja lubim najviav Maite ale aj moc lubim Dulce aj Anahi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vam nahodou nesibe May,Dul,Any su dobre spevacky aj herecky vsetky tri niekto ma rad dul niekto any a niekto may a niekto vsetky tri ja vas nepochopim vsetky su velmi pekne a sikovne kazdy ma niaky nazor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *9* *13*
  • Ja maitu luuubimm a velmy
  • preco sa hadate.ja mam rada aj lupitu aj robertu aj miu.ale najviac maite lebo v nesputanom anjelovi to poriadne roztocila. *4*
    • presne Nesputany anjel je Najlepsi serial ktory som videla a bola super aj s wiliamom levym obidvaja to tam roztocili
      *3* *14* *1*
      • presne *3*
  • Maite je najlepšia herečka aj speváčka z RBD je najkrajšia aj najlepšia aj v rebelde ako Lupita aj v nespútanom anjelovi je super ako Marichuy niektorým sa viac páči Anahí a Dulce ale názor je názor a podľa mňa je Maite naj naj naj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit