Přejít na výpis diskuzí

Mahulena Bočanová

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Balhopřání

    Všechno NEJ k dnešnímu svátku! Rádi Vás vidíme na obrazovce nebo i přímo na podiu - je příjemný pohled na inteligentní a hezkou ženskou! Hodně úspěchů! Manželé Bohdan a Elena Salvetovi
  • pozdrav

    Milá paní Mahuleno, přeju Vám moc štěstí a zdraví v roce 2008 a držím Vám palce, ať se Vám všechno daří. Moc jste se mi líbila ve Star Dance jako tanečnice i pak v porotě. Moc Vám fandím, ať máte pěkné role a ať se Vám splní všechna přání i v osobním životě. Mějte se moc hezky a držte se, ať máte pořád hodně elánu pro práci i rodinu. *14*
  • Mám Vás ráda

    Dobrý den paní Bočanová, Star Dance byla nádhera a nikdo by to do Vás neřekl, i když jako herečka jste suprová. Bylo to něco úžasného. Přeji Vám do Nového roku 2007 hodně krásných rolí a to hlavní to je zdraví a zdraví a jen tak dál!!! Také jsem Vás velice obdivovala jak jste pěkná baba na letošní dovolené, kde jsem vedle Vás stála v supermarketu (manžel ale více) - Kréta - srpen 2006 - letovisko Kokini Hani - byla to krásná dovolená, takže ať žije Kréta a celé Řecko, milujeme ho moc už jsme byli 7x a příští rok hajdy na Zakynthos, tak ahoj možná tam. Jitka *14*
  • přání do nového roku

    Milá Mahuleno, přeju Vám do nového roku hodně zdraví, štěstí, pohody, lásky a pěkných a zajímavých rolí. Ať se Vám všechno daří. *3*
  • Oficiální Fanklub

    Ahoj Všem,
    moc Vás zdravím.
    Paní Bočanové se vytváří fanklubácké stránky *14*
    www.bocanova.wbs.cz

    *15*
  • sexy

    ahoj,na to že ti je 43 let si velmi krásná!líbí se mi že se nestydíš ukazovat svoje krásná prsa .máš velmi sexy postavu chtěl bych aby si na mě sahala svýma rukama a měla na sobě tričko s velkým výstřihem.myslím že by si mě osahávala ráda. *14* *14* *14*
    • stoner.jonas

      uchyl

      Jseš uchyl nebo co?
  • pozvání

    Mahulenko,vykašli se na chlapy,a pojď mezi nás, :o)) holky. Jseš krásná.
  • Takhle bych se jmenovat nechtěla;-)
  • narozky

    VŠE NEEEEEEEJ!!!!!!!!!:) *1* *1*
  • Dobrý večer, po včerejší reportáži z VIP zpráv o Mahuleně Bočanové jsem změnila mínění o této herečce. Jak si může pořídit psa člověk, který jej chová v obýváku v kleci, jak se stejná herečka může objevovat na charitativních akcích, vždyť jí živý tvor a jeho potřeby nic neříkají?! Nedovedu si představit, že je v této domácnosti zvíře šťastné.... Má tento vztah něco společného s její jizvou na čele?
    *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit