Přejít na výpis diskuzí

Maggie Smith

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím z názorem přede mnou. Je prostě úžasná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • je proste bozi *4* co dodat
  • happy birthay

    Všechno nej Maggie abys dožila aspoň 100
  • roselafendo

    McGonagallová

    Super Minerva McGonagallová!
  • univerzální uklízečka

    Já mam Maggie moc ráda , ale nejvíc mě nadchla jako univerzální uklízečka tam byla prostě úžasná, dokonalá , vtipná, záživná no prostě bomba *15*
    • Re: univerzální uklízečka

      Souhas. Jako univerzální uklízečka byla fakt dokonalá!!!! *3* Ale musím říct, že ona je opravdu úžasná herečka a zahraje perfektně cokoliv. *4*
      • Re: Re: univerzální uklízečka

        taky musíj¨m souhlasit.. je to vážně moc skvělá herečka a třeba v HP mě zaujala... takovou babičku bych brala všemi deseti
  • mrzimor

    Má dneska narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám Maggie *14*
  • meredith12

    aaa

    vsetko njal a aby ste sa este vela dozila *1* *1* *1* *1* *1*
  • Dame Maggie Smith je bezesporu úžasná dáma a mně nezbývá nic jiného než před ní smeknout a říct - BRAVO! BRAVO! BRAVO!
  • Maggie

    Když jse se dozvěděla, že Maggie Smith hrála i Marry Poppins, byla jsem překvapená. Nikdy bych neřekla, že je to ona. Ale role Marry Poppins byla opět sehraná na výbornou *3*
    • Re: Maggie

      Maggie je super, ale Marry Poppins, hrála další výborná herečka Julie Andrews. *5*
  • cobbra

    Maggie dnes večer v televizi

    Ahoj všichni, nenechte si určitě ujít Maggie dnes večer na ČT2 - je to jeden z jejích skvostných kousků!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit