Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Langmajer

OSOBNOST 29.6.2007 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • re luky

    Ahojky Lukáši,vím že si nesmírně podobný Jirkovi,a tyky ho vídím hlavně v růžovce,ale ty se mi zdáš o něco hezčí ve filmu Bobule si krásně vyniknul...Si mocinky roztomilej,asi jsem se do tebe zamilovala... *14* *14* *14* *14*
    • Re: re luky

      odvolávám co jsem napsala do posledni vety... *9* *16*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3*
  • Vše nejlpší k svátku.
  • Lukáši, chtěla bych ti moc poděkovat za dnešní představení v divadle Pluto. Musim říct, že skvělá podívaná a hlavně tvůj výkon byl super.Pokud se naskytne ještě možnost, ráda se půjdu podívat ještě jednou. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je nějaké jiné představení, kde bychom tě mohli vidět. Děkuju :)
  • Staré Hamry

    Moc tě zdravím z Ostravy!Lenka Francinova
    • Re: Staré Hamry

      Ahoj Lenko
      Staré Hamry? *7*
      • Re: Re: Staré Hamry

        Byly to Staré časy,my bydleli ve starém bývalém hamru/já,Francin,Prokop/. Takže ještě jednou-ZDRAVÍME Z OSTRAVY!
        • Re: Re: Re: Staré Hamry

          Ahoj Ostravo
          Já jsem si říkal, že začínám tušit odkud vítr vane, to je příjemné! Doufám, že se máte dobře a na brzkou shledanou. Langoš *3*
  • kalba

    Ahoj Lukáši, kdy zakalíme? Pivko na základně s Pupkem a tvou maličkostí bylo fajn :) Tereza
    • Re: kalba

      Nazdar
      Já abych se přiznal, tak stále tápu, jeli koš já samozřejmě s Pupkem chodím jen do kavárny na sachr dort a kávu. Pokud máme chvíli čas, tak zajdeme do knihovny.
      Langoš *5*
  • hmhmhm

    *5* *5* *5*
  • criss

    Bobule nejvíc :-)

    už se těšim až vyjde Bobule na DVD, konečně se s máti budem smát do syta *15* prostě RESPECT *3*
  • Lukymu

    Koukám, že odpovídáš na příspěvky, to je milý *3* To je vidět, že jsi ještě nezkažený tím naším "šoubyznisem", tak ať ti to co nejdéle vydrží *4*
  • tery01

    Kytice

    dneska jsme byli se tridou na scénickém čtení kytice a teda fagt jako dobry *3* *3* *3* *4* ta hodka mi prisla docela malo klidne bych tam byla i dele *4* *4* *4* *4*
    • Re: Kytice

      Ahoj Tery
      Jsem rád, že se ti to líbilo, ted bys mohla skusit Jekyll a Hyde. Co ty na to?
      Langoš *5*
      • tery01

        Re: Re: Kytice

        no uz sem si rezervovala listky ,ale az na leden :D sem to driv nestihla:( ale uz se na to tesim:)jo a s temi zadky ,to az tak???ja jenom ze na to chci vzit babicku :D *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit