Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Langmajer

OSOBNOST 29.6.2007 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jekyll a Hyde

    Jekyll a Hyde je fakt bomba. Stojí to za to. Doporučuju!!
  • tery01

    Kytice

    dneska jsme byli se tridou na scénickém čtení kytice a teda fagt jako dobry *3* *3* *3* *4* ta hodka mi prisla docela malo klidne bych tam byla i dele *4* *4* *4* *4*
    • Re: Kytice

      Ahoj Tery
      Jsem rád, že se ti to líbilo, ted bys mohla skusit Jekyll a Hyde. Co ty na to?
      Langoš *5*
      • tery01

        Re: Re: Kytice

        no uz sem si rezervovala listky ,ale az na leden :D sem to driv nestihla:( ale uz se na to tesim:)jo a s temi zadky ,to az tak???ja jenom ze na to chci vzit babicku :D *3*
  • Lukymu

    Koukám, že odpovídáš na příspěvky, to je milý *3* To je vidět, že jsi ještě nezkažený tím naším "šoubyznisem", tak ať ti to co nejdéle vydrží *4*
  • criss

    Bobule nejvíc :-)

    už se těšim až vyjde Bobule na DVD, konečně se s máti budem smát do syta *15* prostě RESPECT *3*
  • hmhmhm

    *5* *5* *5*
  • kalba

    Ahoj Lukáši, kdy zakalíme? Pivko na základně s Pupkem a tvou maličkostí bylo fajn :) Tereza
    • Re: kalba

      Nazdar
      Já abych se přiznal, tak stále tápu, jeli koš já samozřejmě s Pupkem chodím jen do kavárny na sachr dort a kávu. Pokud máme chvíli čas, tak zajdeme do knihovny.
      Langoš *5*
  • ..

    je možný,že jsem vás viděla 2.září v Plzni?
    *7*
    • Re: ..

      Ten den jsem z Plzně odjížděl, takže je to možné. Škoda, že jste se nepřihlásila *13*
      • Re: Re: ..

        tak já se příště přihlásim *1*
        • Re: Re: Re: ..

          Tenhle víkend jedu do Plzně, tak máte šanci *3*
  • Staré Hamry

    Moc tě zdravím z Ostravy!Lenka Francinova
    • Re: Staré Hamry

      Ahoj Lenko
      Staré Hamry? *7*
      • Re: Re: Staré Hamry

        Byly to Staré časy,my bydleli ve starém bývalém hamru/já,Francin,Prokop/. Takže ještě jednou-ZDRAVÍME Z OSTRAVY!
        • Re: Re: Re: Staré Hamry

          Ahoj Ostravo
          Já jsem si říkal, že začínám tušit odkud vítr vane, to je příjemné! Doufám, že se máte dobře a na brzkou shledanou. Langoš *3*
  • Bobule

    v Bobulích je úplně nej
    • Re: Bobule

      Děkuji za pochvalu
      *3*
    • Re: Bobule

      včera sem na nich byla znova....a pořád z něj nemůžu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit