Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Hejlík

OSOBNOST 3.3.2008 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • žadnej

    Ikdyž je hezkej a "doookonalej", proboha z těch vaších keců by se mohl někdo poblít, chudák on sám. Tohle číst...Proč to musíte ventilovat?
  • therezka

    supeeer

    Holky,na Prima Love každý víkend v 17:10 h.hraje Ošklivka Katka *14* *14* A navíc bude hrát v nějakým novém seriálu na Primě *3*
  • z.u.z.k.a

    vše nej

    Všechno nejlepší!! :))♥
  • jeeviik

    Re: ...

    úplně ti rozumím..cítím to samý...pro mě je to nedosažitelná láska...je fakt úžasnej,krásnej,chytrej,má dokonalý kukadla a úsměv kterej mě dokáže udělat štastnější...=))
    Susanka:když tak si mě přidej na icq 438 501 234...můžeme někdy pokecat o Lukáškovi...co ty na to??? *14* *14* *14* *14*
  • ...

    A taky nesmim zapomenout ze je to skutecne nejlepsi herec..asi uz si to nepamatuje..nebo nejspis jo, ale nedavno vystupoval v Tesine jmenem toho LiStOvAnI a vystupoval tam s Evou Brownovou tou spisovatelkou -Navrat v case. Bylo to uzasne , tenkrat jsem ho poprve videla na zivo...bylo to..proste uzasne..mam video na mobilu..ani jsem vubec nevedela ze tam bude byli jsme tam se skolou *14* *1* proste Lukasku...jsi nej.. *14* *14* a jsem fakt zamilovana *14* *1* prosim...jestli si udelas cas a jestli tady zabrouzdas tak moooc prosim napis emailovku...asi to je nesplnitelne, ale PROSIIIM *9* *3* *4* bude to muj nejlepsi den v zivote.. *4* *3*
  • ...

    Ja jsem do Lukaska(asi skoro jako vsichni tady)straaaasne poblaznena,celou vecnost studuju jeho znameni(vodnar) a zdalo se mi o nem i nekolik snu. Neustale na neho nemuzu prestat myslet...sice vim, ze ma pritelkyni vsak se mu ani nedivim,podle me je to ten nejkrasnejsi muz na celem svete. Nevim cim to je, asi ma nejake kouzlo osobnosti, ktera je spojena s jeho krasou a inteligenci a to je vrazedna kombinace ktera me proste zabiji. Porad si preju, abych aspon jednou mela sanci ho aspon pozdravit...jsem asi blazen a vim, ze tyhle nekonecne vzkazy vsech tech fanynek mu uz asi ani nejsou prijemne, ale proste si nemuzu pomoct.. a myslim ze se tomuhle asi rika laska..az na to ze je to pro me bohuzel nerealna laska.. *9* ..no nic neda se nic delat *4* snad v pristim zivote *14* *14* *14* *14* jsem asi fakt blazen *1* *1* *1* *14* *14* *14* *3*
  • Re: ..

    Je to dobrej herec *14*
  • maj_ki

    Divadlo

    Dneska jsme byly v Opavském divadle a byl tam Lukáš Hejlíík.... *14* No uplně kráááása.... ♥♥
  • nik011

    ..

    vsechno nejlepsi"
  • z.u.z.k.a

    vše nej! ♥

    vše neej ! ♥ *14*
  • NAROZENINY

    Ahojky Lukáši, jsi skvělý herec. K Tvým třicátinám přeju všechno nejlepší, zdraví, štěstí, LÁSKU, mnoho skvělých pracovních nabídek a ať se ti splní i ty nejbláznivější sny.
  • Re: vše nej nej

    Vše nejlepší k tvým narozkám..!!! *14*
  • klarkaa

    vše nej nej

    Taky preju vse nej nej nej k narozkam *14*
  • janasek

    Re: Vše nejlepší!

    Také přeji všechno nejlepši jsi fajn herec v Ošklivce Katce jsi byl moc moc supr.. Mněj se moc hezký všechno nejlepši Mám tě ráda.. *3*
  • Vše Nejlepší Lukášku

    Přeji ti vše nejlepší k tvým dnešním narozkám A ať se Ti splní všechna Tvá přání a at máš hodně zdravíčka štěstíčka a lásky *3* *3* *3*
  • vterinka

    Vše nejlepší!

    Přeji Ti vše nejlepší! Ať se Ti daří v práci i v soukromém životě!! A ať se Ti splní všechna Tvá přání!! *3* *3*
  • jack_sparrow

    divadlo - opava

    viděla jsem ho na živo ! on vypadá ještě víc sexy, než v televizi....to jsem teda koukala, viděla jsem ho v slezském divadle opava, hrál tam soudce ve hře POPRASK V LAGUNĚ no něco úžasného *5*
  • K JEHO NOVÉ LÁSCE

    Viděla jsem tu prý Lukášovu lásku na facebooku, má tam dost hezké umělecké fotky a je krásná. Není žádná profi modelka, ale měla by na to. Dokonce ho má v přátelích- je to jasné i mě *15*
  • Re: Neznámá tmavovláska

    Hlavně ať je šťastný a pokud je zamilovaný ještě líp *5* , tak mu to všichni přejte a nepiště o tom jaká je nebo neni ta slečna s kterou prožívá to štěstí. Já obdivuju tu výdrž spíše ohledně práce, protože když jsem se dívala na představení a jiné akce co má naplánované, tak "klobouk dolů" je to cestovatel.
  • terinka4

    Skvělýýý a krásný herec!!!

    On je takový krasaveeeec *14* *14* *14* !!!!!Fakt krásný!!!Viděla jsem ho živě v divadle když jsme šli se školou na "Poprask v laguně".Opravdu skvěleeeee to zahrááááál!!!!Na živo je tak pěknýýýý *3* *3* *3* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit