Přejít na výpis diskuzí

Ludvík Jagellonský

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chcipl

    chcipl ze se utopil v bazině *1* *1* *1*
  • jak chcip

    v bitve u MOHAČE V.R 1526 KDYŽ I S KONEM ZAPADL DO ROZBAHNENEHO PRITOKU DUNAJE *13*
  • Bože, Bože ...

    jak mohla v roce 1520 hrozit občanská válka ??? A to jsou podobné a další perličky po celém servru Panovníci.cz. O gramatice a stylistice raději ani nemluvím ... *5*
  • Je to vůbec možné?

    Zdravím, hledal jsem na internetu informace o Ludvíkovi Jagellonském a Google našel tuhle stránku. Po letmém pročtení příspěvku jsem se vskutku zhrozil nad jeho úrovní. Člověk, který neumí dát dohromady pár vět, aniž by v nich nadělal několik vážných stylistických chyb, publikuje své výtvory na internetu? Milá paní Zacharová, doufám, že alespoň píšete zadarmo. A nebo že Vám je 13 let. Přesto svým způsobem obdivuji Vaši kuráž. Já bych se pod něco podobného nepodepsal.
  • Sem buldozer!!!!!!!!!!!
  • *16* *16* *12* *11* *11* *10* *13* *8* *14* *4* *11* *12* *12* *12* *16* *16* *16* *12* *11* *11* *11*
  • Maxmilián I.? a nebo Maxmilián II.? Myslím, jako kdo byl po Ludvíkovi. Hasburkové, ale jakej Maxík? :D Díky, ubožáci :-* *14*
  • Miluju Šindelku! Vždycky jí dělám svýma chlupatejma vajicema :OO*
  • Pěný akorát tam ta výška chybý. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Miluju Šidnelku! Vždycky jí dělám svýma chlupatejma vajcema, OHHHHHHHH :OOOO*
    • Prase

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit