Přejít na výpis diskuzí

Lucy Hale

OSOBNOST 21.1.2009 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obě dvě tam hrály jen jeden díl ale ne dohromady. Lucy hrála kamarádku Marrisiny sestry na internátu a Ashley hrála ve čtvrté sérii holku co pořádala párty ale nikdo tam nepřišel protože všechny její hosty pozvala na párty Marrisina sestra :D
  • Zendaya123
    Happy B-day Lucy :)
  • Zajímalo by mě koho hrála v The O.C. i s Ashley Benson. kdo ví odepište nebo z toho neusnu :D
  • Ahoj, ti, co mají rádi Ashley Benson a Lucy Hale, tak se přidejte do skupiny na fb o nich :) Nebojte se, stránka se zatím rozjíždí, ale až se rozjede bude to super :) Díky za každý like.
    https://www.facebook.com/pages/Lucy-Hale-Ashley-Benson-CZSK/376356659151657
  • Luci hale je podle mě nejlepší spěvačka na světě a moc bych se s ní chtěla setkat kdo mi to mužé splnit napište na krisandrijana@gmail.com
  • http://www.fdb.cz/lidi/191641-lucy-hale.html seznam všeho kde někdy hrála
  • Hrála také v seriálu Smetánka
  • Lucy Hale je pekna velmi ale vvie aj krasne spievat..zahrala si vo viacerich filmoch ale jej naj film su pritty little liars no po slovenski zname ako roztomile mrchy jej rola aria mongomeri bola užasna *4* *14* *1* *7* *5* *3* *3* *5* *5*
  • Taky hrála ve filmu Sesterstvo putovních kalhot 2. Hrála tam mladší sestru Leny (Alexis Bledel).
  • Hraje taky v roztomilich mrchach
  • lucy is very pretty. *1* *2* *14* *3*
  • Happy B-Day Lucy!! *3*
  • Nevíš kde ty dívčí války sehnat??
  • Souhlas, já taky. *1* *1* *1*
  • *3* Selena Gomez *14* umí zpíva a moc dobře. *10* To že se nelíbí tobě neznamená že neumí zpívat. Ty nejsi bůh. *16* *16*
  • přála bach si tvůj podpis
    Lucy Hele *15* *2*
  • Ahoj,
    Nikde nemůžu najít ty dívčí války/sorority wars kdyby ste někdo věděli kde jsou v Češtine tak ni sem pls. hoďte odkaz, moc Dík předem. xD :P ;R
  • Hele někde sem vyděla že možná bude hrát v Čarodějkách =D
  • Já si myslím, že pokud má někdo talent a nebojí se ho ukázat, má na to aby byl slavný. Možná je Selena Gomez známá, ale celkem pochybuju o tom, jesli vůbec umí zpívat.
  • Ona je velmi zajímavá osobnost *3* Vypadá a působí jako dobrá herečka i zpěvačka ale bojím se, že není zatím tolik mediálně známá jako třeba Selena Gomez, Miley Cyrus...atd. nimén jí držím palce *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit