Přejít na výpis diskuzí

Lucas Grabeel

OSOBNOST 10.9.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucasgrabeel

    LucasííneQ

    Prostě Lucas je nejhezčí nejtalentovější klučina na světe!!!Když sme ho první krát viděla v HSM sem se zamilowala!!!A ve středu 11.3 sme šli do kina ze školy zadara na HSM 3 A jedna mi ríkala že Lucas Newí spíwáát tak sme jí dala facku že wí xD.....Ale já Lucasa že až upo žeru a jak spíwa jak se voblííka!!Zac není na nic bléé
    • Re: LucasííneQ

      TIVOLE,CO TADY MELES ZAC BLEEEEEEEEEEEEE-,?LUCAS JE HEZKEJ A ZPIVA KRASNE A HRAJE V MIM OBLIBENIM MUZIKALU ALE NA ZACA NEMA SORRY *16*
  • Lucas Grabeel

    Co myslíte, je hezčí když je blond nebo když má ty vlasy hnědší ??? Podle mě je lepší když je má hněší !!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: Lucas Grabeel

      mě by se líbil i dyž by měl vlasy třeba zrzavý
      *15* *14* *14* *3* ale víc se mě teda líbí s těma černejma jak má třeba v klipu You got it když je např. u tý sochy *14* *14* *14*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog o HSM a zajímá mě jaký na něj máš názor.Mohla by ses podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Ti líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík *4* *3*
  • I love Lucas Grabeel!!!!

    Hele myslíte si že má Lucas Grabeel holku????
    *7* *7* *14* *3*
    • Re: I love Lucas Grabeel!!!!

      Myslim, že holku má a asi se jí, teda nic proti tobě nemám a nic špatného si nemyslim, nevzdá kvůli tobě :)
      • Re: Re: I love Lucas Grabeel!!!!

        já si myslim že holku nemá.. za tim *3* *15*
      • Re: Re: I love Lucas Grabeel!!!!

        a nevíš jak se ta holka jmenuje? *8*
  • Nove Fotky Lucasa

    Hojte ludia, na mojom blogu :lucas-doggy.blog.cz som dala najnovšie Lucove fotky aj photoshooty tak pridte pozriet :)
  • Love Lucas Grabeel

    *14* *14* *14* *14* Lucas Grabeel *14* *14* *14* *14*
  • Lucas Grabeel

    Je dobrý tanečník a herec *3*
  • neni Lucas gay

    Neni nahodou Lucas gay..??Ani v jednom filmu nevystupuje s nejakou holkou..!!! *9*
    • sandyela

      Re: neni Lucas gay

      *10* Proč tohle furt říkáte? vždyť musel pozvat v HSM3 kelsi na rande tak jak by mohl být na kluky? já Lucase znám OSOBNĚ a vím že by to neudělal *13* hle jestly mi nevěříte tak mi nevěřte ale je to pravda a až se prodá náš barák tak pojedeme do Los Angeles! *15* a mám i jeho adresu z toho dopisu a dokonce mi píše že by jsme si mohli zavolat! *14* ale jak když neumím anglicky moje ségra mi pomáhala ten dopis přepsat do angličtiny. jasný že jsem chtěla jen autogram ale on dal i dopis! a já neznám jeho číslo! ale než se prodá náš barák to může trvat věčnost! takže lucas není gay a basta! *10* *10* *5* *5* *13* *16* *8* *8*
    • Re: neni Lucas gay

      n3 lUcAs*14* n3N! gAy NáHoDoU hO m"lUyU eTě VíTs n3Ž tOhO 3FrOnA! *8*
    • Re: neni Lucas gay

      ale to nemusi znamenat ze je gay proste mu to jenom nenapsali do scenare treba v a adventure of food boy tam je s nejakou holkou!!!
    • Re: neni Lucas gay

      Určitě neeeeeeeeeeee. Je na to moc hezký a film není realita. *1*
    • Re: neni Lucas gay

      ježiši NE!! *8* není! to, že ve filmu nebyl s holkou znamená automaticky že je gay?? nebo že když hraje přiteplenýho( viz. Ryan Evans *3* ) že je taky gay?? lidi co s váma je? dik je to normální kluk..! až na to že je nebesky hezkej ne jako kluci tady u nás (aš na vyjímky *1* )
      • myloveislucas

        Re: Re: neni Lucas gay

        ej tak tos rekla naprpsto pravne..!!!
        souhlassííííííí m a vzdycky budu!!!!!!!!!
        jako je nejhezcíí!! ale rozhodne ne gay!
      • Re: Re: neni Lucas gay

        mO3 ř3Č *4*
    • Re: neni Lucas gay

      No a co, hele jeden herec, kterej je hetero taky hrál gaye !!!
  • Alohaaaaaaaa

    AK MILUJETE HIGH SCHOOL MUSICAL TAK SA KUKNITE NA MOJU STRÁNKU www.zackefronn.blog.cz PLS PLS PLS NEZABUDNITE PRIDAŤ KOMENTÁR!!!
  • nej a nej

    Lucas je nejlepší ze všech co znám, jóóóóó! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit