Přejít na výpis diskuzí

Louis de Funès

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan funés patří k mím nejoblíbenějším hercem.Vždy mě jeho grimasy rozesmějí
    • Mna tiež.Moc rad pozeram jeho filmi.Stale dokola.Moj najoblubenejsi herec.Velka skoda ze zomrel
  • Je to jeden z mých nejoblíbenějších herců. Už od malička ho mám ráda a vždy se ráda dívu na jeho filmy. Vždy když mám třeba špatnou náladu tak si pustím Četníky a to mi vždy spraví alespoň trochu náladu. Opravdu to byl Pán herec.
  • Narodil se 2 roky před Titanikem zažil 2 světovou válku když měl 25 let zažil historii a umřel na to protože se nemohl dívat jak ta země se rozvíjí do zla a darebáckých hajzlu.
  • úžasnej herec zbožnuju ho uz od malinka *3*
  • Fakt já ho mám rád a na něho se nikdy nepřestanu dívat :)))
    • A pojedu jak sem vám psal za jméno mého tatky pojedu na jeho hrob ;))) Do Nantesu :))
  • Škoda že tady Lujdíík není jel bych za nim do francie ://
  • Byl nejlepší herec... filmy ve kterých hrál, na ně se dá koukat nekonečně dlouho, protože výborně hrál jako nikdo. Teď už nikdo neumí tak hrát jako uměl on. Skrátka prožíval ty scény a celé filmy, ne jako dnes, že film odhrají a nic. *4*
    • Jj máte pravdu já na něho pořád kouká jsem do něho blázen ! :)
  • na ulozto.cz
  • prosím vás prosím neví někdo kde stáhnout film... LAKOMEC ... s dabingem od filipovského? doma mám film ale je napůl dabingovaný filipovským a napůl krampolem.... prosím napište můj e-mail Jiras.spaca@seznam.cz děkuji *3*
    • Taky bych chtěl prosím vás vědět jak stahnout Lakomce s dabingem Filipovského ;) já mám jenom lakomce s dabingem Krampola :/ muj email nhl.machu@seznam.cz
  • jak se prosim vas jmenuje syn Louse de Funese? chtela bych videt jak ted vypada....
    • Oliviér de Funés ;))
      • On už ae umřel .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit