Přejít na výpis diskuzí

Logan Lerman

OSOBNOST 17.5.2007 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday *14* *14* *14* *14*
    Všechno nejlepší *14* *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepší <3
  • Nemyslíte si,že by se hodil k Lily Colins.Já si to myslím jsou dokonalý pár.
  • Na obrazkach a ja jednej stránke!!!
    Chodia spolu!!!
  • Pane bože, on nechodí se Selenou ;) jste to vzali zas kde ? o.O
  • Hordy komentářů od trapných nadržených fanynek :D, které vlhnou jen při pohledu na tohoto herce. Opravdu zvláštní je, že jsem tomuhle klukovi hodně podobnej, (což mě zrovna moc netěší, protože to značí můj nedostatek maskulinních rysů) teda až na tu váhu. Mám o 8 kilo víc, ale to jen díky tomu, že sporutuju a takovéto úcty se mi od vás nedostává. Čím to asi bude, že by zbabělé nány uměli psát jen po netu své vzkazy a ve skutečnosti raději předstírají nezájem a hrajou si na nedostupné?
    • Jestli jsi mu podobnej a nemáš v hlavě nasráno, tak tě chci domů :D♥ *14* *14*
    • máš fb ? :DD Ráda bych tu podobu viděla ! :D
    • amy15
      *15* jo jen to těm puberťačkám nafouklým natři!! fandím ti! *3* :D
  • Možná jsme trapky ale on je skvělej *14*
    krááááááááááááááááááávo
    • Proti němu nic nemám:)...jen proti vašim trapným kecům:*
  • Trapky *16*
  • Vy jste opravdu trochu mrdlý když si myslíte že si to tady bude číst...tohle je myšleno na zprávy tipu Všechno nejlepší
    • otázka jenom myslíš si že sme tak blbý že nevime že sou tyhle stranky vymysleny a ze to nikdy neuvidi? je to jasny ale kazdej ma svuj nazor kazdymu se libi nekdo jinej tak si ty svoje keci strc do prdele...kravo *6*
    • Vidíš jaký jsme fanynky BLBČE
  • Všechno nejlepší k narozeninám *14* *14* *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit