Přejít na výpis diskuzí

Lloyd Banks

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • curak

    vždit ma hlas jak čuráček tupac byl opravdový gangster
    • Re: curak

      Lloyd Banks je nejlepší zmrde a po něm fifty potom YaYo tak drž hubu.Poslechni si Beamer,Benz Or Bentley a potom tupaca vole!!
    • puffi

      Re: curak

      drž hubu tupak je posmrtin aty zachvili budes taky
      *16* *16*
      • rey-misterio

        Re: Re: curak

        prosimtě tupac po smrti není už jsi byl v angli tam máš rozpis stránek kde byl zachycen víš mršino posledně byl zachycen před dvouma dnama na snoop doggově koncertě když nastupuje do bílí limuzíny ty zmrde a lloyd banks taky frajer nejlepší jeho filmiiiiii
      • area59

        sprattek

        Drž hubu viš hovno o hip hopu hovno!!!!!!!!!!tupac je nejlepsi a po něm chingy jen si poslechni chinguv blockstar a tupacovo hit em up pak si poslechni on fire abude to znít jak kdyz poslouchas prdy!§!a navadi ze je ti 11 ale tafotka *8* *8* to ses vifotil pred kocarkem???????? *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *15* *10*
      • Re: Re: curak

        Kdo říká že je 2Pac mrtev? Já myslim že eště žije,důkazů je dost *13*
  • sracka

    Cože?Tak to tě musim vyvedst z omylu 2Pac je nejvic to vi všichni *13*
  • puffi

    gangsta

    lloyd banks je nej raper na svete nikdo se mu nevyrovna ani 2pac *13*
    • Re: gangsta

      g-unit jsou jasně nej. rapeři a gangstři *5* .
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • The Game is best

    Game je nejlepší West coast raper...a z g unit byl nejlepší Young Buck!!!!!
  • Lloyd Banks is the name G unit is a game
  • Musím říct že Lloyd Banks je dobrý rapper a podle mě je nejlepší ze skupiny G Unit je vážně sexy a nemyslí si tak o sobě jako třeba 50 Cent nebo třeba The Game a má super písničky a to jeho album The Hunger For More je nejlepší rappové album které jsem kdy slyšela co říct je fakt borec
  • je to skvely cernoch kterej je sexy a je to clen gggggggggggggg-uuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnniiiitt tttttttt taKZE SUPER
    • Re: Keci

      Debi*oviny kecate nej.je Young Buck *13*
      • Re: Re: Keci

        nejlepsi je D12!a nejlepsi raper je Proof a z G-Unit je nejlepsi Banks
        • nehg

          Ach jo! jste fakt

          Vy jste fakt všichni na hlavu každýmu se líbí něco jiného mě se třeba líbí G-Unit a někomu tupac a také mu to neberu že tupac je až po G-Unit když vy nebudete urážet lloyda banksa tak mi nebudeme urážet the gamea a nebo tupaca.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit