Přejít na výpis diskuzí

Lisa Edelstein

OSOBNOST 19.5.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mtv.awards.2003-4ever

    Re: Re: Lisa...

    *1* krasavice.......LOL *1* *1* *1* *1*
  • lieblinka

    Lisa je nej!!!

    Lisa je fakt skvělá herečka,už jen proto co všechno dělá a jak pomáhá. Já jen ted doufam,že se mi dají s Housíkem dohromady.....to bych byla happy *14*
  • anule95

    Re: Výborná

    To máš pravdu Lisa je výborná herečka a s Hausem jsou mocinky hezký pár. *14*
  • Re: Lisa...

    ale je krasavice *4*
  • maki11

    Písnička ze special Delivery

    Prosim vám,kdyby někdo našel jak se jmenuje úvodní písnička z filmu special delivery,tak mi napište,dík...

    http://www.mega video.com/?v=IBUP8YY6
  • terita46

    Výborná

    Samí kecy tady...Lisa je skvělá a jako dr.cuddy je taky výborná a k housovi se mrtě hodí *4*
  • Re: Nej nej

    přesně. seš na tom stejně jako já. ti dva by se k sobě úžasně hodili. lisa je nádherná a house je prostě úžasnej.miluju ten seriál :-) *4* kdyžtak napiš na maila a můžeme pokecat :-) *14*
  • Re: podoba

    Ne.
  • roslin.l

    fórum od Lisy

    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=75789
    Odkaz na fórum
  • Lisa

    Lisa mi ani nevadí,ale ráda jí moc taky nemám. *15* ale jinak v Housovi je fajn. *1*
  • pavllinka

    Re: Re: Nej nej

    jj, máš úplnou pravdu. Ti dva tvoří sehrané duo.
  • lisa

    Já myslím, že Lisa ja nádherná ženská *14* a jako Cuddy by se k Houseovi hodila *14*
  • roslin.l

    muzikál

    Zkusila jsem vložit ten muzikál do Lisy z YT. Snad to výjde. Ona je pořádný éro *1*
  • maki11

    Lisa...

    Je má Lisu moc ráda.Není žádná kresavice ale mě se líbí,a mezi americkýma herečkama mi příjde ještě taková nezkažená...;D
    Pomáhá dětem,pomáhá zvířatům,vymýšlí muzikály proti AIDsu,prostě je fajn..

    *14*
  • roslin.l

    Re: Nej nej

    Jiskření, chemie, prostě společně s Hughem vytváří jedinečný pár na obrazovce. Jsou při svých slovních přestřelkách sehraní a společně s Wilsonem je to nepostradatelný trojúhelník. Nevadilo by mi, kdyby zůstalo jen přátelství mezi Cuddy a Housem i tak to bude dokonalé, protože ti herci jsou úžasní.
  • maki11

    Re: Nej nej

    Já s tebou uplně souhlasím,strašně bych jim to přála ;)
  • Nej nej

    Ahojky! Já miluju House a byla bych v sedmým nebi, kdyby se Cuddy a House dali dohromady! Kdo souhlasí se mnou, ať mi napíše na mail. :-D Houseův sarkasmus přímo zbožňuju, jak si s ničím nedělá servítky.. To se mi na něm vážně moc líbí! Je vážně super!
  • Re: Lisa se mi nelíbí

    jednoduchá pomoc necod sem !
  • podoba

    Všimli jste si, že je trochu podobná Michaele Jílkové? (ta co uváděla Kotel)
  • ewulekom

    Re: Re: Lisa se mi nelíbí

    no já mám uplně stejnej názor !!! je bezvadná!! a u mě je taky nejoblíbenějsí postava ale až po Housovi *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit