Přejít na výpis diskuzí

Lindsey Way

OSOBNOST 12.10.2007 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michala554

    Lyn-Z

    já jí měla ráda jen co jsem ji viděla s Geardem-takový wau...Opravdu krásná a milá..no prostě mě potěšilo,že si nevybral nějakou slepici blonďatou (nic prti blondýnám,ale barbínky bývají blond,tak to mám tak spojený...),která nic neumí... Prostě jsem z nich šťastná a abych byla upřímná-kdyby s ní nechodil nepoznala bych MSI a to by mi bylo líto... :) čili-Ať žije! :)
    • iwa-mcr

      Re: Lyn-Z

      Velikej souhlas *4*
  • krava

    lyn-z je ta najvecsia ** na tomhle svete... ale ma dobry styl... *5* (ale aj tak ju nemam rada) ale inak je super *5* *15*
    • sabcas

      Re: krava

      Já popravdě řečeno Lyn-z taky nesnáším nevím proste mi vadi ale co mam delat ja uz to prezivam
    • gregorka001

      Re: krava

      proc ji nemas rada protoze je s geem promin ale driv mi to taky vadilo ale ted ji mam upa hafec rada
      • Re: Re: krava

        Nenjde o to jestli je s Geem nebo ne, ale je taková, divná... je mi sympatická, je i docela hezká, ale prostě... prostě nevim... taková moc divoká...
        Nic proti ní, ale k Geemu by se líp hodila Helena *1*
        • geewayli

          Re: Re: Re: krava

          jaká Helena?? on s žádnou Helenou nechodil!
          • Re: Re: Re: Re: krava

            Tím asi myslí Tracy Phillips *5*
  • Mrrrte MOOOOC

    Je nnneeeeeeeeeeeejj *14* *14*
    • Re: Mrrrte MOOOOC

      Jo to je *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • gregorka001

        Re: Re: Mrrrte MOOOOC

        nene...xD
    • gregorka001

      Re: Mrrrte MOOOOC

      mno.....upe nej neni ale je supeeer
  • OopsGee
    Já opravdu nechápu, jak ji někdo může nenávidět kvůli Geemu. Ano, taky ho zbožňuju, ale vždyť jim to spolu tak sluší =) A ona je úžasná a krásná.
  • já se o ní dozvěděla úplně naopak než vy ostatní xD nejdřív se mi doneslo o tom jejím mostu s kytarou, řikám si že to musí bejt celkem makačka. Držela sem v ruce elektriku a nechápu jak to může někdo nosit třeba dýl jak hodinu a ještě na to hrát a pak ještě vyvádět "psí kusy" takže si takto v podstatě získala můj obdiv, tak sem pátrala, dopátrala sem se MSI začala je poslouchat páč je to (alespoň pro mě) ta nejoriginálnější a nejšílenější banda :D toho že je s Gerardem jsem se dopátrala až později (přesto že sem MCR poslouchala už dobu před MSI)a koukala jsem doslova s otevřenou pusou :D nic méně jim to opravdu přeju :)
  • Když jsem ji uviděla poprvý, tak mi přišla hrozně nesympatická, ale teď ji považuju za nejkrásnější ženu světa =) ano, přiznávám, že má většinu fanoušků díky Geemu, ale taky si je zasloužila... její krása, talent a také jak je hodná k fanouškům. Je prostě nejlepší baskytaristka, manželka a matka na světě! Chtěla bych být její dcerou =)
  • oh gosh, miluju jí. můj crush number one
  • americanidiotxoxo

    Lynuš xD

    hej naša Lynuška xD
    Lyn,no ja myslim že ona bude dost v pohodě,ne?
    Ne jako Eliza...nic proti ni ale Eliza mi byla hafo nesympatická...
    a Mindless self Indulgence sou uplne bozi skupina..ja vim ze kdyby si Gerard nevzal Lyn-Z,tak by sme o nich moc nevedeli,ze jako kdyby slávu "vyždímali" z MCR(no stejně jako LeATHERMOUTH(ja to nemyslim zle,ale je to fakt,chapete xD) *15* No prostě Lyn-Z je good :)
    • Re: Lynuš xD

      Když sem jí poprvý viděla tak mi byla taková nesympatická už jenom proto že je s Gerardem,ale pak sem si na ní zvykla a neni tak hrozná.:D
  • vivien12

    Mimčo!

    Konečně!Lyz-Z se narodila holčička! *14* *4* *14*
  • rpattz

    jj souhlas

    jaj..je to pravda...jak říkala Gregorka001 pač mi taky strašně vadila, připadla mi strašně hnusná a nemohla sem pochopit jak takhle někdo může žít ale teď se mi hafo moc líbí...teda na Frankieho a Jam nemá ae je to už i tak...prostě se mi líbí...její styl, její vlasy, její líčení, pstě celá ona no *1* . Před týdnem sem shlížela klip od Mindless self indulgence - shut up! ale moc nadějí sem do toho nevkládala ale když sem to slyšela nemohla sem se od toho odtrhnout..pořád ta stejná melodi...nanana...shut up!! líbí moc...lyn je taky moc úžasná a doufám že Banditka bude mít něco po Geeovi a něco po Lyn...myslím zpěv po Geeovi a styl po Lyn *14* *14* *14* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit