Přejít na výpis diskuzí

Lily Allen

OSOBNOST 31.12.2006 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lilly Allen

    Ahoj :-).
    Než jsem poznala Lilly jako zpěvačku slyšela jsem písničku Smil,e již je to dlouho a moc se mi líbila :-).
    A teď nedávno, když jsem dostala MP4 jsem si říkala, že si písničku Smile stáhnu no a poslechla jsem si několik jejích písniček a hned jsem si jich stáhla asi pět.
    Potom jsem si jí tady na osobnostech našla a co nevidím Lily je narozená ve znamení báka, já také. Dívám se dál a co nevidím je narozena 2.5.1985 a já jsem narozena 3.5.1995.
    No není to hezký?
    Lily Allen je od deset let a den tarší než já :-D.
  • goovy

    Webovky

    Kdyby někdo chtěl něco vědět o ní, tak moje stránky o ní jsou www.fansite-lilyallen.blog.cz *14*
  • Re:

    joooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooje proste super a ta pisnicka smile je taky dobra onnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    jre supr
  • genre

    co je to za druh hudby? ;)
  • L.....

    Lily je fajn *4* a ma moc pekne pisnicky! *3* *3* *3*
  • AVV
  • Lily

    Fajn zpěvačka,LDN je super song:) *1*
  • Lily je cool

    Je dobra.. Rek bych ze je cool v tom smyslu co si pod slovem cool predstavuju *3*. Proste tak nejak vesele podava ve svych pisnickach svuj nahled na zivot.. Hezky se to posloucha a je to roztomile a navykove.
  • ѹ

  • je goooooooooooooooood

    *3* joooooooo je to ta nejlepšíííí spěvačka na světě *1* *14*
  • Lily Allen

    Je to velmi nadaná s talentovaná mladá holka. Její bezvadný hlas činí její pisničky velmi libivé a její přirozenost tomu dodává to pravé. Chtěl bych vědět, odkud bere ty super texty. Ty melodie, ten hlas, prostě je bezva. Je nej.
  • postup *14*
  • Je super!!

    Je to ta nej naej zpěvačka na světě!!! mám o ní i blog www.lilyallen24.sblog.cz Tak pokud by ste se chtěli mrknout tak se koukněte díkes Lily p.s.Pokud máte nějaké fotky tak mi je pošlete na mail díky předem *3* *14* *1* *4* *15*
  • slyšeli jste ji zpivat zive? Např. na www.youtube.com. Nic moc... *7*
  • Lily Allen

    Je ůplně super !!!! Pořád dokola poslouchám její písničku Smile !!!! *4*
  • Má dobrý písničky a líbí se mi její osobitej styl, to že je taková přidrzlá a sebevědomá. Líbí se mi i její texty i ona jako osobnost!!! *4* *5*
  • Lily Allen je proste úžasná *14*
  • Lily Allen je proste úžasná *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit