Přejít na výpis diskuzí

Lída Baarová

OSOBNOST 31.12.2006 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neměla žádné děti, nemohla je mít. Přečtěte si Života sladké hořkosti které napsala a uvidíte *4*
  • Re: oehm

    ano a vy ostatni:to neni žadny kec.
    ja to musim vedet mnohem líp než všicni tady jo a mimochodem tenkrát se to ješt ě nemohlo jistě vědět však když se to občas ani normalně nevi.každopádně měla dvě děti,dcery a já vím i jméno jedné z nich..a žádný kec to neeenííí!!!
  • oehm

    jestli nečtete history revue a jiné doložené historické záležitosti,jistě nevíte,že lída měla dvě děti a to s..........nebudu jmenovat..každopádně se jich vzdala
  • Re: Re: Re: diskuse.

    Komuniste?to jsou nejvetsi parchanti sveta.Byli horsi nez nacisti.Proste byli jsou a budou jenom svine!!!
  • Re: Re: diskuse.

    Byla stíhána oběma režimy, nějakou dobu byla ve vězení, její matka zemřela při výslechu na infarkt, sestra spáchala sebevraždu, po roce 1948 utekla i s manželem Kopeckým, tady by byla opět zavřena, dům na Hnaspaulce jí zabavili a otce, který neměl jednu nohu vyhnali kamsi do polorozpadlého domku mimo Prahu *9*
  • Re: diskuse.

    Proč emigrovala? Do vězení jí nedal minulý režim,ale vláda E.Beneše,tak nechápu proč ten útěk za hranice. *3*
  • tomivojtech

    diskuse.

    Dvakrát jí navštívila televize Nova ještě před smrtí to už byla dost nemocná a přijala je.Byla smutná a opuštěná.
  • Re: 95. narozeniny

    Na Lídu dnes spomínam aj ja a iste by som položila i kvet na miesto jej večného odpočinku, keby som nebola tak ďaleko. Sľúbil však Radek Žitný, tvorca obsiahlych stránok o Líde Baarovej, že za všetkých Lídiných priaznivcov zapáli sviečku na jej hrobe a položí ružu, ak sa mu podarí, tak originálnu odrodu pomenovanú "Lída Baarová".
    http:/www.lidabaarova.x f.cz/
  • 95. narozeniny

    Vzpomínám na Vás i v tento den.
  • Fanoušci Lídy

    sledujete CSfilm hrají Lídu velmi často naposledy dokonce Ohnivé léto *4* Doufám že výjde tento krásný film brzo taky na DVD !!!
  • Re: K filmu Dívka v modrém

    Užasné znalosti a informace děkuji ,ozvěte se prosím zdravím Iva
  • Re: Re: Dokument z Lídou

    Paní Iveto,moc Vám závidím,že jste měla tu možnost Lídu Baarovou vidět a hovořit.Npište mi prosím víc.Děkuji Iva
  • Obdiv

    Mám radost, že jsou lidi, kteří na tuto skvělou herečku nezapomněli. Mrzí mě jen, že je tak málo filmů, v nichž hraje, dostupných na DVD :( Někdo tu psal, že např. Maskovaná milenka vyšla, ale ať jsem pátral jak jsem pátral na netu, nikde jsem toto DVD nanašel, že by se prodávalo. Taky Ohnivé léto by byla pecka, kdyby jej vydali. Já osobně mám kopii tohoto filmu na DVD a když jsem jej viděl poprvé, zíral jsem s otevřenou pusou - je to asi NEJLEPŠÍ film, v kterém Baarová hrála. Lyrický, emotivní, s nádherně zachycenou přírodou... Absolutně nepochopím, proč takový skvost nevydají. Včera se mi podařilo sehnat knihu Útěky, která je téměř nesehnatelná, tak se do ní s chutí začtu... zdravím všechny příznivce této skvělé dámy
  • Re: Lída a dvd

    Ahoj, vyšlo také DVD "Maskovaná milenka".

    Karel.
  • prodám knihy

    Mám na prodej knihy Život sladké hořkosti (L.B.) a knihu Prokletí Lídy Baarové (Stanislav Motl). Cena dohodou. pište prosím na mail, díky, Natálie
  • Re: Stránky o Lídě Baarové

    hledala jsem tuto stranku nemohla jsem ji najit
  • Re: 8 foto krásnej Lídy

    určitě si to zaslouží
  • Re: Stránky o Lídě Baarové

    Já mám několik fotek Lídy Baarové,které jsem nafotila na Youtube a následně je dala na svůj blog,jenže jsou podepsné tak jestli by to nevadilo
  • Stránky o Lídě Baarové

    Vážení příznivci Lídy Baarové, na doméně www.lidabaarova.xf.cz vytvářím obsáhlé internetové stránky o této skvělé herečce.
    Prosím Vás všechny příznivce a vlastníky záznamů jejích filmů, TV dokumentů, fotografií a dalších materiálů o pomoc při tvrobě těchto stránek.
    Prosím ozvěte se mi na e-mail.
    Děkuji Vám předem *3*
  • Re: Lída

    útěky mají v každé větší knihovně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit